1874
1935
عنوان

تا الان 1120 روز گذشته...

405 بازدید | 41 پست

از تاریخ عضویتم تا امروز (امشب) 1120 روز گذشته تقریبا 

و حدودا 5000 پست داشتم

میشه گفت روزی 5 تا پست! چقدرررر بیکارم من!!! 

شماها چی؟حساب کردین؟ 

بگین واسه خودتونو

یا ابلفظل

گنگ بودن حاجی کار دادع دستم😉😂من چشامو میبندم خط چشم میکشم بعد انتظار داری چشام باز باش مچ تو رو نگیرم😉ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن•اگ  از هیچی من خوشت نمیاد تو کارای من سرک نکش من هر چیم، چ بد چ خوب قطعا برا تو ضرری ندارم ...التماس تفکر مرس...اینقد رشد کن بتونی اسمتو تو گوگل سرچ کنی🤙🏻یکیو خودت بزرگش میکنی ولی یکاری میکنی بقیع هم فک کنن بزرگع اکثر این ادما توخالی ان رستمم رستم نبود کع فردوسی رستمش کرد..اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎

نحوه استفاده از تخفیف مواد غذایی بازار به‌روزرسان در ایام قرنطینه، ارسال رایگان در تهران و با یخچال درب منزل

همینکه نشستی حساب کردی نشون میده چقد بیکاری

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱
1922
یا ابلفظل

پستا خودتو ملاحظه کن😂

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

من بیکارتر از توام...ولی حساب نکردم

انگار بی حال تر از تو هم هستم(:

من به طور عادی همیشه "فوبیای از دست دادن عزیزهام" رو داشتم و از وقتی کرونا اومده یه فوبیا هستم که یه ذره آدمیزاد بهم چسبیده.... اللهّم صَل علی محمّد و آلِ محمّد و عجِل فرجهُم*  #سردارِ_مَـن♥                                                                                                                    من به مرگی فکر می کنم که زندگی هدیه میده🌱...مــن،یه حامیِ اهدای عضوم.                             
1911
1826