2737
2734
عنوان

به تو ربطی نداره 😏😏

510 بازدید | 21 پست

خانوم محترم دوستاش منتظرن که بفهمن حالش خوبه یا نه خوشت نمیاد نرو تو تاپیکش مگه اون اقا چیکار کرده بود حتی تاپیکم قفل کرده 

توام برو پیش مشاور حالت خوش نیست انگاری 😏😏

@bahar_narang    

قفل نمیکنم 😏😏

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه صلاحه بگین چی شده

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                
2738
تو چرا سوختی کاسه ی داغ تر از آش

به تو ربطی داره چرا سوختم   

خوشت نمیاد نرو تاپیکش 

مگه به تو خبر میده 

خیلیا منتطرن تا حاله دررینو بفهمن 

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
تو چرا سوختی کاسه ی داغ تر از آش

دوست عزیزم درین خیلی دختر خوبیه من میشناسنمش

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
اگه صلاحه بگین چی شده

عزیزان درین چند روزیه ریه هاش مشکل داره باید پیوند شه از اونجایی که دوستان زیادی تو سایت داره چون خودش حال خوبی نداره شوهرش میاد گزارش حالشو میده

براش دعا کنید

شی شده؟

یه آقایی نمیدونم یا خود کاربره هی میاد تاپیک میرنه زنم حالش خوبه ، بده. خیال میکنن کیی هستن یا اینجا اینستاگرامه سفره و رختخواب پهن کنن ملت بفهمن چیکار میکنن. تاپیک آخرمو ببین

2706