1822
1823

خانواده خاستگار من خیلی خیلی منو دوستم داشتن اما ی سری اتفاقات بین من و این آقا افتاد که بهم خورد همچی 

اما هنوزم میدونم خانوادش خیلی منو دوسم دارن میخام بدونم حتی اگه اون پسر دیگه دلسرد شده باشه خانوادش میتونن راضیش کنن؟؟ 

لطفا برای حاجت من یک صلوات بفرستید عشقولیااا  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825
برامن برعکس بود خانواده عفریتش نذاشتن 

من خودش هم بهم علاقه داشت اما من ی سری اشتباهات انجام دادم میدونم خانوادش خیلی دوست دارن من عروسشون بشم

1856
خیییییلی یعنی خیییییلیااااااا

ینی ممکنه اون دوباره خاستگاری کنه؟؟ 

چون خودش دلسرد شده اما خانوادش هنوز بهش میگن 

مهم خودشه،اگردلسردشده چه فایده که به خواسته ی خانوادش بیادجلو

من خودم باعث اون دلسردی بودم وگرنه انتخاب خودش بود 

نه. اگه دلسرده دیگه خیچ کس نمیتونه. اگه دوسش داشتی چراخراب کردی

نمیدونم هیچی برای گفتن ندارم آدمی که برام میمرد رو از دست دادم و الن فقط پشیمونی مونده برام 

من خودش هم بهم علاقه داشت اما من ی سری اشتباهات انجام دادم میدونم خانوادش خیلی دوست دارن من عروسشون ...

من وطرفمم خیلی عاشقانه همومیخواستیم مذت خیلی طولانی ،مادرش ی بهانه هایی اورد طرفم رفت،کلید نکن رو یکی بخواد بشه میشه ...همچین اش دهنسوزیم نیستن مردا این دوره

1893

بستگی داره سره چه موضوعی با هم به اختلاف افتاده باشید. 

اگه خیلی سطحی باشه امکان داره تحت تاثیر حرف خانوادش قرار بگیره و دوباره پیشه شما برگرده

خوشبختی را تعقیب نکنید ودر جدال برای رسیدن به خوشبختی نباشید زندگی را زندگی کنید خوشبختی پاداش مهربانی،صداقت و درستکاری و گذشت شماست..
من وطرفمم خیلی عاشقانه همومیخواستیم مذت خیلی طولانی ،مادرش ی بهانه هایی اورد طرفم رفت،کلید نکن رو یک ...

من اصلا برام مهم نیست اما خب دوسش داشتم و اشتباهات زیادی کردم 

من اصلا برام مهم نیست اما خب دوسش داشتم و اشتباهات زیادی کردم 

منم دقیقا خیلی دوسش داشتم ولی چ کنم ثابت کرد ک اونارو بیشترمن میخواد اون همه خوبی درحقش کردم بازم رفت سمت اونا:(

واقعا فقط باعشق میشه زندگی مشترکو تحملش کرد بالاپاییناشو ،دیگ برامن عشقی نی منتها