2726
عنوان

خاطره بدم زنده شد😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1422 بازدید | 62 پست
وقتی داشتیم‌ میرفتیم سمت ماشین یک‌ریز غر زد بعد گفت با این وضع امتحانتو چیکار کردی؟گفتم فقط سوآل اول ...

کافی بود باز کنی نشونش  بدی وضعتو‌..‌.بعضی از مادرا چقد بی درکن

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
منم مامانم همیشه خاهر دوقلومو میزد تو سرم چون من برعکس اون درسم بهتر نبود که هیجی،شلوغ ترم بودم

دوقلوی یکسانین شبیه همید یا فرق دارید؟ از لحاظ چهره منظورمه. رابطتونم با خواهرتون چطوریه ببخشید البته فضولیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوقلوی یکسانین شبیه همید یا فرق دارید؟ از لحاظ چهره منظورمه. رابطتونم با خواهرتون چطوریه ببخشید البت ...

نه مثل هم نیستیم غیرهمسانیم کاملا فرق در حدی اون دست راست من چپ دست ارثیه مادرمم دوقلوعه خاله هاشم که البته فوت شدن خاله هاش

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
2728
نه بنده خدا خیلی مریض شد😓😓😓😓😓😓😓😓

ای وای چرا؟

بیماریش چیه

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
وقتی داشتیم‌ میرفتیم سمت ماشین یک‌ریز غر زد بعد گفت با این وضع امتحانتو چیکار کردی؟گفتم فقط سوآل اول ...

درحالیکه خودش دیده بود چقدر تا صبح برا اون امتحان بیدار بودم و ضمنا همیشه پریودهام با درد شدید همراه بود

گذشت و رفتین خونه مادربزرگم عمه ام هم بود با دختراش

پرسید کارنامت چی شد؟منم‌اون امتحانو ۵ شده بودم و معدلم افتضاح شده بود بخاطرش بهش نمرمو گفتم گفت دختر م ۲۰ شد 

مادرم وقتی شنید رفت دخترعممو کلی بغل و بوس کرد و اون روز کلی بهم سخ گرفت درحدی که موقع ناهار و کشیدن برنج برا حودم پلو ی ذره ریخت رو فرش مامانم جلو همه چنان زد تو گوشم که بقیه از تعجب دهنشون باز مونده بود

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
الان خواهرت کج نشده؟؟,🤣🤭🤣

🤣🤣🤣🤣

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
2706