1874
1924
عنوان

خاطره بدم زنده شد😞

1150 بازدید | 62 پست

بچه ها مامان من یک‌ آدمی هست که همیشه من رو با دخترعمه هام مقایسه میکرد. من دو تا دخترعمه دارم که به معنای واقعی باهوش بودن پدرشون هم تو‌زمان خودش جزو اولین دانشجوهای دانشگاه تهران بود خلاصه یکی از دخترعمه ها همسن من بود جفتمون هم تجربی سال دوم دبیرستان من سر امتحان فیزیک پریود شدم افتضاح درد داشتم فقط سوال اولو جواب داده بودم به هزار زحمت زنگ زدم مادرم گفتم بیا دنبالم کلیییی عصبانی شد وقتیم اومد کلی دعوام کرد که چرا آزمونتو ندادی درحالیکه چشمم داشت از درد سیاهی میرفت 

چون‌طولانی میشه بقیشو پست بعد میگم 

لطفا برای حاجتم یک صلوات بفرستید🙂🙂

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

منم مامانم همیشه خاهر دوقلومو میزد تو سرم چون من برعکس اون درسم بهتر نبود که هیجی،شلوغ ترم بودم

مَن هیچ عمه ای به نامهایِ فاطمه و لیلا ندارم!!!! اونا عمه نیستن عَنِه هستن👍
1922

تا ادامشو اسی بزاره برا تایپکم گزارش بزنید لطفا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4948012/بیاین-لینک-برای-دانلود-سریال-دل-بدید

تنهایی تان را با کسے قسمت کنیــد کہ...سال ها بعد،شمارا همینگونہ کہ هستید دوستــ بدارد...با موی سپیدتان،شیار زیر چشمتان،و لرزش دست و دلتان...💞
منم مامانم همیشه خاهر دوقلومو میزد تو سرم چون من برعکس اون درسم بهتر نبود که هیجی،شلوغ ترم بودم

خیلی بده که

طفلی به نام《شادی》...دیریست گم شده است...با چشم های روشن براق...با گیسوانی بلند...به بالای آرزو...هرکه دارد از او نشان..ما را کند خبر....این هم نشان ما: یک سو "خلیج فارس"...سوی دگر"خزر"...

وقتی داشتیم‌ میرفتیم سمت ماشین یک‌ریز غر زد بعد گفت با این وضع امتحانتو چیکار کردی؟گفتم فقط سوآل اولو نوشتم فک کنین چنان مشتی زد به کمرم که سرگیجه گرفتم از درد بعدش هم گفت دروغگو برای اینکه از زیر امتحانی که براش نخونده بودی در بری اینکارو کردی

لطفا برای حاجتم یک صلوات بفرستید🙂🙂
1911

تو پست اولم میگفتی مشکلی نداشت :/

لطفا امضامو تا آخر بخونید: کاربری چندممه. لطفا قبل از این که تعلیقم کنید اخطار بدید. معمولا آدم دلتنگی هستم. دلم حتی برای بقال سر کوچه هم تنگ میشه. گاهی هم دلم برای بدترین آدمای زندگیم تنگ میشه چون خوبیاشونو هم دیده بودم. بیاید برای رفته‌های زندگیمون فاتحه بفرستیم. اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلبمون نه. سفرشون به سلامت. اگر تو تاپیکی سوال دارویی داشتن یا میخواستن فیلم، کتاب یا موزیک بهشون معرفی بشه، منو تگ کنید.

الان خواهرت کج نشده؟؟,🤣🤭🤣

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

حق داشته    من یک عدد  مادر سختگیرم😊

«لا اله الا انت سبحانک انى کنت من الظالمین»

وای دختر خدا صبرت بده مامان منم خییییلی با خالم رقابت داره .کلا سبک زندگی بچه های اون با ما متفاوته تا بود خودمونو مجبور میکرد با بچه خاله هام مسابقه بدیم حالا که نوه خالم رفته تیز هوشان گیر داده به خواهر زادم که تو باید بری تیز هوشان 😧😧😧.

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
خیلی بده که

خیلیااااااا من خیلی همیشه گریه میکردم برای خودم خب طبیعت من بود تو تیپ بهتر از اونن میگفت خوب اون درس خوندتره زبونم بیشتر ازاون بود میگفت چقدر حرف میزنی چقدر دوست داری چقدر فلان فلان خواهرتو ببین

1904
وقتی داشتیم‌ میرفتیم سمت ماشین یک‌ریز غر زد بعد گفت با این وضع امتحانتو چیکار کردی؟گفتم فقط سوآل اول ...

کافی بود باز کنی نشونش  بدی وضعتو‌..‌.بعضی از مادرا چقد بی درکن

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

دوقلوی یکسانین شبیه همید یا فرق دارید؟ از لحاظ چهره منظورمه. رابطتونم با خواهرتون چطوریه ببخشید البته فضولیه

دوقلوی یکسانین شبیه همید یا فرق دارید؟ از لحاظ چهره منظورمه. رابطتونم با خواهرتون چطوریه ببخشید البت ...

نه مثل هم نیستیم غیرهمسانیم کاملا فرق در حدی اون دست راست من چپ دست ارثیه مادرمم دوقلوعه خاله هاشم که البته فوت شدن خاله هاش