2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم دقیقااااااااا 36 میلون و 500

یه سال دیگه میشه ۵۰ تومن شایدم بیشتر طلا خوبه یه نوع سرمایه گزاری هم هست ...بعضی ها میگن بزرگه من نظرم مخالفه میگم خیلی نرماله و باید باتوجه به فیزیک هرشخص انتخاب بشه انگشتر و گردنبند عالیه سلیقتون👌👌👌👌

[QUOTE=156845513]به جز اون گوشواره ام برداشتم کل طلاها شد 48 تومن. امیدوارم ظرر نکنم[/QUOTEاصلا در طلا ضرر نیست خیالتون راحت..گرمی چندخریدین؟مبارکتون باشه ...البته اگه بورس حالش خوب بود میگفتم میزاشتین تو بورس ☺️ولی حالش داغونه بهترین کارو کردین طلا خریدین ..ابجیم یه ماه پیش یه مقدار طلاهاشو فروخت گذاشت بورس الان کلی ضرر کرده 🙈😊واقعا طلا ریسکش کمه 

مرسی ...الان ندارین سهام دیگه ...من دارم هنوز با کلی ضرر فعلا باید صبر کرد تا جبران بشه

بنظرتون کی بورس خوب میشه؟؟

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 
2706