2726

چرا اصلا باید تو سایت زنونه باسن؟؟ اینجاهم ولمون نمیکنن

گفتین راجب کسی تاپیک نزنین چشم ولی این ی گلایس مثل همون اقا ک همه رو عصبی کرده بود دیشب😒😒😒چرا هنوز حضور داره توسایت ؟؟

من بعد از گذر از رنج ها قوی تر خواهم شد💔دردی که مرا نکشد قوی ترم خواهد کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کو کی چی کی کجا چ کرد ؟؟؟ بوگو تا خودم بزنم شفتش کنم😡😡😡 ب من میگن رها سگ دس

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
2728
🤔نه یکی دیگرو میگم ک بای دختره ۶ سال بود بعد رف دختر عموشو‌گرف

یکی هم اومده میگه چه خوشتون بیاد چه نیاد توی فطرت مردها زن دوم هست 

انگار فطرت ماها رو بستن به یه نفر 

کی از تنوع بدش میاد؟

چه زن  و چه مرد؟

از این اشغالا تو زندگی واقعی پره اتفاقا خوبه خانما این تاپیکا رو ببینن و وقتشونو با دوست پسر حروم نکنن 

مثل قضیه این اقا رو به اندازه موهای سرم دیدم 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
یکی هم اومده میگه چه خوشتون بیاد چه نیاد توی فطرت مردها زن دوم هست  انگار فطرت ماها رو بستن به ...

اره منم از اون خیلی بدم اومد بگو نمیتونم جلو شهوتم بگیرم دیگ چرا میگی فطری

روزی به دخترم خواهم گفت اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای مهمانی های احمقانه که مردان در یک طرف جمع میشوند و از سیاست و کار و فوتبال میگویند و زنان در طرفی دیگر جمع میشوند از مانیکور و انواع رژیم غذایی و جک ها و...صحبت میکنند تو را به دوچرخه سواری، کوهنوردی، تئاتر، کنسرت رفتن، به فیلم دیدن شعر و کتاب خواندن کافه رفتن و شب گردی های بی هوا سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی که...از از این دست زند. و آنقدر به با تو بودن ایمان داشته باشد که به تو احساس رفیق بودن بدهد نه تنها احساس زن بودن طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه تان حسودی شان شود آن وقت شاید زمان مناسبی رسیده که تن به ازدواج دهی  وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دست هایی خواهی یافت که تو را فقط زن میداند زن...