2726
عنوان

شوهرم گفت کاش تو و اون بچه که تو شکمته بمیره😔😭

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 24 پست

اینو به خیلی ها گفتم:

گاهی این بی مهری ها،برای اینه که ما به خودمون بیایم.که برای هدف بزرگتری آفریده شدیم و محبت واقعی و عشق واقعی فقط برای خداست.

بزار یک ثابت رو تو دنیا برات بگم که خییییلی مهمه☝️ : رابطه ی خودتون رو با خدا اصلاح کنید تا خداوند هم رابطه ی شما رو با دیگران اصلاح کنه.

اصلاح رابطه با خداوند هم به اینه که عاشقش باشی و به دستوراتش عمل کنی.💜

زندگی واقعی ما هنوز شروع نشده.دنیا اساسا اِصالتی نداره،همه خبرها ،اون دنیاست.😇

تو اینطوری به موضوع نگاه کن که:همه ی این اتفاقات برای من چیده شده ،تا من به خودم بیام و دلم رو به دنیا نبندم.🤔

خلق را با تو بد و بدخو کند

تا تو را یکباره دل آن سو کند.

باور کن، اگه انسان همتش آخرتش باشه،دنیا ذلیلانه دنبالش میاد:این روایت از معصوم هست.✍

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتی اگه خونواده ت کمکی که کردنو پس نمیگیرن ولی تو دیگه اون پولو نذار برای خونه و تقدیم شوهرت نکن. 

ببین عزیزم هرکی تو این دنیا در قبال خوبی آدم قدرنشناسی میکنه باید جوری باهاش رفتار کرد که درس عبرتی بشه براش تا عمر داره دیگه رفتارشو تکرار نکنه.

تو هم پشت دستتو داغ کن و دیگه از این کمکا نکن خیلی راحتم بگو نمیتونم پولارم بذار تو حساب خودت عذاب وجدانم نداشته باش.

ولی پای دل شکسته ت بمون طوری رفتار کن که بفهمه غرور داری و به هرکسی اجازه نمیدی خردت کنه.

مردا معمولا به بچه ی توی شکم حس پدرانه ندارن. همه شون نه ها اکثرشون. پس فک نکن بچه اولیو دوس داره اینو نداره شعورش نمیکشه فعلا بفهمه اینم مثل همون بچه ی خودشه.

2728
حتی اگه خونواده ت کمکی که کردنو پس نمیگیرن ولی تو دیگه اون پولو نذار برای خونه و تقدیم شوهرت نکن.&nb ...

اره دقیقا خیلی نمک نشناسه انگار هر چی باهش بی رحم تر باشم بهتره 

انقدر به داداشم حسادت میکنه با اینکه جز خوبی ندیده همش میگه داداشت بمیره حالا داداشا خودش فقط بهش بدی کردن با مامان وآجیش

اره دقیقا خیلی نمک نشناسه انگار هر چی باهش بی رحم تر باشم بهتره  انقدر به داداشم حسادت میکنه ب ...

بهت مدام میگه این بمیره اون بمیره چون درس درست حسابی بهش ندادی. الانم سکوت کن به خونواده تم نگو چون ازشون کاری برنمیاد فقط ناراحت میشن و ناراحتیشون همون چیزیه که شوهرت میخواد. ساکت باش و تو خونه جوری رفتار کن که انگار اون نیست هرچقدم طول کشید این قهرو ادامه بده. و تا وقتی تو قهرین و اون پیش قدم نشده با خونواده شم سرسنگین باش. هر کاری که براش میکردی و دوس داشت تو این مدت انجام نده. 

بذار سردرگم بشه بترسه که میخوای بری از زندگیش.

خدا بهت صبر بده ولی به خود منم تو زندگی ثابت شده نباید از خونواده م بزنم بیارم تقدیم آقا کنم چون اصلا این خوبیها به چششون نمیاد.

جواب سربالا میده

شاید غرورش زخم خورده

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
بهت مدام میگه این بمیره اون بمیره چون درس درست حسابی بهش ندادی. الانم سکوت کن به خونواده تم نگو چون ...

دیروز صبحش که اینا را گفت ومن که باردارم زد ورفت شبش م اومد خونه با پسرم کتاباشا جلد میکردیم پسرم هی میگفت بده من جلد کنم سر همین حرف دوباره شروع کرد ناسزاگویی وفحش منم سر شب بود پتو را کشیدم روم یعنی خوابم ولی فقط گریه میکردم بچه تو دلمم یه حالی بود گشنه خوابیدم شب شامشا خورد وخوابی به منم گفت روانی جادوت کردن😐😭