2410
2553

هفته 23بارداریم دکتر گفته استراحت مطلق کنم بچم پایینه اما چون خونه میسازیم شوهرم همش خسته هست خیلی کار میکنم ظرف لباس میشورم یه پسر 7ساله هم دارم پول کم داشتیم واسه بدهکاری خواهرم رفته گوشوارشا فروخته با مامانم پولشا اوردن بعد که رفتن توقع داشتم خوشحال شه تشکر کنه ولی دیدم خیلی نا احت شد صبحشم دعوا راه انداخت وگفت کاش مامانتا وآجیت بمیرن تو هم بمیری بچه تو شکمتم بمیره😔😪😪😪😭😭😭چرا.؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ازش نپرُ سیدی؟؟؟

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2714

منم سر بچه اولم عروسی برادرشوهرم بود شوهرم نمیتونست زیاد بره کمک برادرش همینو حرفو به بچم زد الان خیلی پشیمونه همون زن برادر گذاشت توکاسه ش

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده

استارتر تاپیکات رو یه نگاه انداختم، شما ریپلای بزن و جواب بده، اینطوری که شما جواب میدی کسی تو تاپیکات نمیمونه و اینکه دیر جواب نده وگرنه از تاپیکات میرن بیرون. سعی کن جواب سوالات رو هم بدی یا لااقل پست ها رو لایک کنی که طرف بفهمه خوندی و ارزش قائل شدی برای وقتش. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2706