1874
2106

هفته 23بارداریم دکتر گفته استراحت مطلق کنم بچم پایینه اما چون خونه میسازیم شوهرم همش خسته هست خیلی کار میکنم ظرف لباس میشورم یه پسر 7ساله هم دارم پول کم داشتیم واسه بدهکاری خواهرم رفته گوشوارشا فروخته با مامانم پولشا اوردن بعد که رفتن توقع داشتم خوشحال شه تشکر کنه ولی دیدم خیلی نا احت شد صبحشم دعوا راه انداخت وگفت کاش مامانتا وآجیت بمیرن تو هم بمیری بچه تو شکمتم بمیره😔😪😪😪😭😭😭چرا.؟

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

ازش نپرُ سیدی؟؟؟

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2124

پول مادرو خواهرتو پس بده چرا بدی به کسی ک لیاقت نداره🤦‍♀️

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم مرسی بابت حال خوبمون💓دردونه ی من قول میدم هرروز مادربهتری باشم برات💞منو بابایی عاشقتیم یکی یدونه💙تیکرتولد۲سالگی فندوق جانم💙

منم سر بچه اولم عروسی برادرشوهرم بود شوهرم نمیتونست زیاد بره کمک برادرش همینو حرفو به بچم زد الان خیلی پشیمونه همون زن برادر گذاشت توکاسه ش

زیر علمت امن ترین جای جهان است حسین جان

استارتر تاپیکات رو یه نگاه انداختم، شما ریپلای بزن و جواب بده، اینطوری که شما جواب میدی کسی تو تاپیکات نمیمونه و اینکه دیر جواب نده وگرنه از تاپیکات میرن بیرون. سعی کن جواب سوالات رو هم بدی یا لااقل پست ها رو لایک کنی که طرف بفهمه خوندی و ارزش قائل شدی برای وقتش. 

عقلم بدزد لختی، چند اختیار دانش؟ هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه؟
2050

اینو به خیلی ها گفتم:

گاهی این بی مهری ها،برای اینه که ما به خودمون بیایم.که برای هدف بزرگتری آفریده شدیم و محبت واقعی و عشق واقعی فقط برای خداست.

بزار یک ثابت رو تو دنیا برات بگم که خییییلی مهمه☝️ : رابطه ی خودتون رو با خدا اصلاح کنید تا خداوند هم رابطه ی شما رو با دیگران اصلاح کنه.

اصلاح رابطه با خداوند هم به اینه که عاشقش باشی و به دستوراتش عمل کنی.💜

زندگی واقعی ما هنوز شروع نشده.دنیا اساسا اِصالتی نداره،همه خبرها ،اون دنیاست.😇

تو اینطوری به موضوع نگاه کن که:همه ی این اتفاقات برای من چیده شده ،تا من به خودم بیام و دلم رو به دنیا نبندم.🤔

خلق را با تو بد و بدخو کند

تا تو را یکباره دل آن سو کند.

باور کن، اگه انسان همتش آخرتش باشه،دنیا ذلیلانه دنبالش میاد:این روایت از معصوم هست.✍

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

حتی اگه خونواده ت کمکی که کردنو پس نمیگیرن ولی تو دیگه اون پولو نذار برای خونه و تقدیم شوهرت نکن. 

ببین عزیزم هرکی تو این دنیا در قبال خوبی آدم قدرنشناسی میکنه باید جوری باهاش رفتار کرد که درس عبرتی بشه براش تا عمر داره دیگه رفتارشو تکرار نکنه.

تو هم پشت دستتو داغ کن و دیگه از این کمکا نکن خیلی راحتم بگو نمیتونم پولارم بذار تو حساب خودت عذاب وجدانم نداشته باش.

ولی پای دل شکسته ت بمون طوری رفتار کن که بفهمه غرور داری و به هرکسی اجازه نمیدی خردت کنه.

مردا معمولا به بچه ی توی شکم حس پدرانه ندارن. همه شون نه ها اکثرشون. پس فک نکن بچه اولیو دوس داره اینو نداره شعورش نمیکشه فعلا بفهمه اینم مثل همون بچه ی خودشه.

حتی اگه خونواده ت کمکی که کردنو پس نمیگیرن ولی تو دیگه اون پولو نذار برای خونه و تقدیم شوهرت نکن.&nb ...

اره دقیقا خیلی نمک نشناسه انگار هر چی باهش بی رحم تر باشم بهتره 

انقدر به داداشم حسادت میکنه با اینکه جز خوبی ندیده همش میگه داداشت بمیره حالا داداشا خودش فقط بهش بدی کردن با مامان وآجیش

2051