2726
عنوان

رابطه دو پسر یا دو دختر

916 بازدید | 11 پست

وقتی به نی نی یار ها میخوام پیام بدم نمیشه 

معذرت میخوام بابت عنوانم

نی نی یار عزیزم

لطفا تاپیک قبلی رو حذف کن چون خیلی خصوصیه پشمونم از نوشتنش

بعدهم کاربریمو لغوکن

ممنون میشم💖

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نی نی یار رو تگ کن عزیزم

نمیشه گلم

اگ ممکنه شما تگشون کن

من تگ میکنم ابی نمیشه

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
2728
عنوانت عیب نیست!  یه چیز عادیه در دنیای امروز  فقط چون در اقلیتن دیرتر پذیرفته شدن  ...

عیب نیست 

واسه این معذرت خواهی کردم ک عوام فریبی بود

چون خیلی دیدم خانومایی ک عنوان پر حاشیه زدن تا بازدیدشون بره بالا

نمیشه گلم اگ ممکنه شما تگشون کن من تگ میکنم ابی نمیشه

امکان پاک کردن تاپیکاتون وجود نداره اما میتونم لغو کاربری کنم 

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
امکان پاک کردن تاپیکاتون وجود نداره اما میتونم لغو کاربری کنم 

نمیشه کاربریم تعلیق نشه کلا حذف بشه؟

خیلی دیدم تاپیکای بقیه ترکیده

عنوانت عیب نیست!  یه چیز عادیه در دنیای امروز  فقط چون در اقلیتن دیرتر پذیرفته شدن  ...

عزیزم گناه اگر عیب نباشه پس چی عیبه؟ لواط از بزرگترین گناهان کبیرس که خدا نمیپیسنده وقتی خدا نمیپسنده بنظرت ما بپسندیم؟ 

نمیشه کاربریم تعلیق نشه کلا حذف بشه؟ خیلی دیدم تاپیکای بقیه ترکیده

نه عزیزم همچین امکانی نیست

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید