2737
2734
عنوان

گوجه، رب

223 بازدید | 34 پست

بچه ها گوجه رو بدیم بیرون آبشو بگیریم رب درست کنیم بهتره یا اینکه خوردکنیم بزاریم بمونه از آبکش رک کنیم واینا

تجربه هاتونواز گرفتن رب بگین

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد بنظرتون ۱۰۰کیلو گوجه چقدر رب میده

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2728

کاری نداره که مگه خودت دوتا چنگ بزن 

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                
من ی هفته پیش دادم ابش و برام گرفتن رب درست کردم انقدرم خوب شده

.بسلامتی 

2738
برایسال کافیه؟

اره بابا

البته بستگی به استفادتون و تعداد نفراتتون داره

ولی کافیه

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
خودت بخوای از سبد در بیاری خیلی سخته اینجا کیلو ۵۰۰ می گیرن خودشون اب صافش و بهت می دن دردسرش خیلی ک ...

اره آبشو بگیرم بهتره بچه کوچیکم دارم سختمه

2706