2703
2553

من دوروزه با یکی اشنا شدم

امروز داشتیم چت میکردیم من بیرون بودم یهو گوشیم خاموش شد اون دید ج نمیدم زنگ زد دوبار وقتی روشن کردم اس ام اس زنگش اومد، بعد ک رسیدم خونه تا گوشیمو روشن کردم دخترخاله م زنگ زد بعد وسط صحبتم دیدم دوباره اون زنگ زده. نیم ساعت بعد قطع کردم و بهش زنگ زدم ج نداد .

دو دیقه بعد زنگ زد دوسه دیقه حرف زدیم بعد گفت من شب بهت زنگ بزنم؟ حالا ساعت ده و نیم شب بود. من گفتم کجایی مگه گفت خونه م نمیتونم الان حرف بزنم

گفتم باشه ولی ممکنه بخوابم گف ساعت چند میخوابی؟ گفتم نمیدونم گف پس من قبلش بهت پیام میدم و خدافظی کردیم

پیامش از چت امروز ک گوشیم خاموش شده بود مونده بود رفتم تل باز کردم کوتاه ج دادم

اونم دو دیقه بعد جواب داد..بعد من ج دادم اونم ج داد

خواهرانه کمکم کنین

چجوری میتونس پیام بده ولی نمیتونس صحبت کنه؟؟ منو پیچوند؟

الان باهاش بشینم چت کنم ب روی خودم نیارم؟

یا ازش بپرسم چرا نمیتونستی حرف بزنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

والا... نفهمیدم چی نوشتی

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

دو روزه با طرف آشنا شدی به فکر خیانتی

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

دو روز کلا از اشتاییتون گذشته...انتظار داری متعهد باشه؟مگه زن و شوهرید که از این فکرا میکنی😶

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ژلوفن کیم؟! 💊  نبود؟🤔  استامینوفن چی؟!😐   گل گاوزبون؟!☕  از این قرص جوشانا چی😐                                   خدایا دمت گرم....به ما رسید همه رو شفا دادی😏🤣                                
2714

دوروزه آشنا شدی نگران خیانتی؟!

خب رو چه حساب باید به شما وفادار باشه اصلا؟! 

مگه تعهد داره بهتون؟!

چقدر عجیبید....!😐

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706