1822
1823

من دوروزه با یکی اشنا شدم

امروز داشتیم چت میکردیم من بیرون بودم یهو گوشیم خاموش شد اون دید ج نمیدم زنگ زد دوبار وقتی روشن کردم اس ام اس زنگش اومد، بعد ک رسیدم خونه تا گوشیمو روشن کردم دخترخاله م زنگ زد بعد وسط صحبتم دیدم دوباره اون زنگ زده. نیم ساعت بعد قطع کردم و بهش زنگ زدم ج نداد .

دو دیقه بعد زنگ زد دوسه دیقه حرف زدیم بعد گفت من شب بهت زنگ بزنم؟ حالا ساعت ده و نیم شب بود. من گفتم کجایی مگه گفت خونه م نمیتونم الان حرف بزنم

گفتم باشه ولی ممکنه بخوابم گف ساعت چند میخوابی؟ گفتم نمیدونم گف پس من قبلش بهت پیام میدم و خدافظی کردیم

پیامش از چت امروز ک گوشیم خاموش شده بود مونده بود رفتم تل باز کردم کوتاه ج دادم

اونم دو دیقه بعد جواب داد..بعد من ج دادم اونم ج داد

خواهرانه کمکم کنین

چجوری میتونس پیام بده ولی نمیتونس صحبت کنه؟؟ منو پیچوند؟

الان باهاش بشینم چت کنم ب روی خودم نیارم؟

یا ازش بپرسم چرا نمیتونستی حرف بزنی

بهش بگو گلابی خودتی 

کی مثله من آخه برات موهاتو میبافه چشات وقتی میره رو هم برات لالاییه آخه... 🙂کی مثله من آخه برات موهاتو میبافه واسه من هیچ کسی دیگه نمیشه مثله تو آخه... 🍃🙂

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

دو روز کلا از اشتاییتون گذشته...انتظار داری متعهد باشه؟مگه زن و شوهرید که از این فکرا میکنی😶

خانم مشاور آینده😎👌                                                                                                                                     
1856

دوروزه آشنا شدی نگران خیانتی؟!

خب رو چه حساب باید به شما وفادار باشه اصلا؟! 

مگه تعهد داره بهتون؟!

چقدر عجیبید....!😐

مدت‌ها پیش آموختم که نباید باخوک  کشتی گرفت، تو کثیف می‌شوی ولی  خوک از این کار لذت می‌برد.😊
1826

از به نفر ک دوروزه باهاشی چ انتظاراتی داری ؟؟؟تعهد؟؟؟

بیخیال بابا 

بزار بگذره بببنید اصلا علاقه ای بینتون هست بعد توقعاتتون از همو ببرید بالا

هرچی اتفاقِ خوبه مال تو همین الان❤

خب کسی پیشش بوده نمیتونه حرف بزنه ولی چت براش مشکلی نبوده هر چند من درست نفهمیدم شما چی نوشتین بعد چندسالته

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین  

شاید چون ازدواج نکرده نخواد جلو خانواده و دوستان و ...باشما صحبت کنه..که نخواد توضیح بده 

خانم مشاور آینده😎👌                                                                                                                                     
1896