2733
2734

مرسی عزیزم❤️ چه باحال بود منتهی مثل کفتر گیج شده بودم... چ بزرگ و چ زیور آلاتی اون زمان داشتن... فروشگاه خرید هم داشت🤩... کلا خیلی باحال بود.. کتیبه های رو دیوار و نقش و نگارشون... دمشون گرم 👌👌👌   

@پلیس_سایت     @عسل۱۲۳۴    

ممنون عزیزم خیلی خوش گذشت😍

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
موزه‌ی لندن به خاطر کرونا برای اولین بار اجازه داده که بصورت آنلاین و رایگان بازدید کنید. استفاده کن ...

اخر نمردیمو یه موزه دیدیم     

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2738

@narges_srp    

اجی بیاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا فقط بیا ببین    

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

@1740 بیا موزه ببین

@1740   بیاااااااااااااااااااااااااااااااااببین 

@دختر_بهاری_ام     @f1378f     @scrat     @پلیس_سایت ‍

سلام عزیزم😍😍

خیلی قشنگ بود مرسی که تگ کردی 💋💋💋😙😙💗💗😘😘❤️❤️

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
برای من صفحه سیاه آوردفقط!!😔😔

احتمالا نتت ضعیفه

2706