2726
عنوان

پسر بدیه؟ 😶داره میپیچونه؟

115 بازدید | 12 پست

من دوروزه با یکی اشنا شدم

امروز داشتیم چت میکردیم من بیرون بودم یهو گوشیم خاموش شد اون دید ج نمیدم زنگ زد دوبار وقتی روشن کردم اس ام اس زنگش اومد، بعد ک رسیدم خونه تا گوشیمو روشن کردم دخترخاله م زنگ زد بعد وسط صحبتم دیدم دوباره اون زنگ زده. نیم ساعت بعد قطع کردم و بهش زنگ زدم ج نداد .

دو دیقه بعد زنگ زد دوسه دیقه حرف زدیم بعد گفت من شب بهت زنگ بزنم؟ حالا ساعت ده و نیم شب بود. من گفتم کجایی مگه گفت خونه م نمیتونم الان حرف بزنم. 

گفتم باشه ولی ممکنه بخوابم گف ساعت چند میخوابی؟ گفتم نمیدونم گف پس من قبلش بهت پیام میدم و خدافظی کردیم

پیامش از چت امروز ک گوشیم خاموش شده بود مونده بود رفتم تل باز کردم کوتاه ج دادم

اونم دو دیقه بعد جواب داد..بعد من ج دادم اونم ج داد

خواهرانه کمکم کنین

چجوری میتونس پیام بده ولی نمیتونس صحبت کنه؟؟ منو پیچوند؟

الان باهاش بشینم چت کنم ب روی خودم نیارم؟

یا ازش بپرسم چرا نمیتونستی حرف بزنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
گفتم باشه ولی ممکنه بخوابم گف ساعت چند میخوابی؟ گفتم نمیدونم گف پس من قبلش بهت پیام میدم و خدافظی کر ...

ولش کن باو اصلا نگو چرا نمی تونی بحرفی مهم باشه خودش میگ

تاریخ انقضات تموم شده واسه همینه از Callتبدیل شدی به Missed Call  خب خب میخوام یه یادی کنیم از کسایی ک کنار ما بودن و الان کنار ما بودن ارزشونه  ببین معرفت خدایی هنوزم یه یادی ازت میکنم . ببین من یه بار بهت گفتم ن هنوزم جوابم همونه واقعا یه ادم تا چه قدر میتونه نامرد باشه بلاک کردنت از همه جا کافی نبود اومدی اینجا هه اسکار سمچ ترین فرد میرسه به تو ببین من باهاش دعوا کنم .قهر کنم و ... هیچ وقت از عشقم بهش کم نمیشه اینو تو سرت فرو کن شاید عقلی پیدا شد متوجه حرفم شدی یکم ادم حسابت کردم دور برندارتت اون کسی هم ک فرستاد اینجا بهش بگو عقده ای جای دیگه این ذات کثیفت نشون بده سرم درد میکنه حوصله بحث ندارم فقط میخوام بخوابم دیگه تمامش کن
گفتم باشه ولی ممکنه بخوابم گف ساعت چند میخوابی؟ گفتم نمیدونم گف پس من قبلش بهت پیام میدم و خدافظی کر ...

خب شاید کنار پدر و مادرش بوده نمیتونس تلفنی حرف بزنه ولی پی ام میتونست

جلو خونواده راحت نبوده شاید یا شرایط حرف زدن نداره، مث خودم که تو دوران دوستی با شوهرم میگفتم زنگ نزنی ها پیام بده فقط  

من سیب به سیب، انار به انار محکوم به خوشبختی بودم در عصرهای مختلفِ بسیار... 

من از تلفنی حرف زدن بیزارم از خدامه طرف هرکاری داره تو چت بگه😂

ولی خب چه ربطی داره شاید بابا مامانش کنارش بودن یا هرکی نمیتونسته حرف بزنه ولی چت ک کسی متوجه نمیشه

من از تلفنی حرف زدن بیزارم از خدامه طرف هرکاری داره تو چت بگه😂 ولی خب چه ربطی داره شاید بابا مامان ...

وای باورم نمیشه یه زن شبیه خودم پیدا کردم😯

من از بچگی از تلفنی حرف زدن متنفرم و متاسفانه همه زنا عاشق تلفنن و من خیلی سر این قضیه باید جواب پس بدم😒😒😒

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
وای باورم نمیشه یه زن شبیه خودم پیدا کردم😯 من از بچگی از تلفنی حرف زدن متنفرم و متاسفانه همه زنا ع ...

منم خیلی بدم میاد پیش اومده خودم زنگ زدم به یکی دعا کردم جواب نده طرف🤣🤦🏻‍♀️