2733
2734

آیا میشه حجم درایو ها رو افزایش داد؟؟

اگه میشه خودم میتونم این کار رو کنم یا باید ببرم بیرون؟؟؟

چون هر درایوی من تقریبا ۱۵۰ گیگه 

به خدا دخترم مانیا هستم😭 همه مانی صدامیکنن منم یه غلطی کردم اینجا زدم مانی 😖
اره باید ببری بیرون ارتقا بدی 

شما خودت انجام دادی؟چقدر میگیرن تقریبا اطلاع داری؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه عزیزم ولی یادمه تو دبیرستان میگفتن میشه من رشتم کامپیوتره میدونم که میشه ارتقا داد کامپیوتره یا ...

لپ تاپ

نه عزیزم ولی یادمه تو دبیرستان میگفتن میشه من رشتم کامپیوتره میدونم که میشه ارتقا داد کامپیوتره یا ...

خوبه همین قدر که فهمیدم میشه هم کافیه،ممنون 😘

2738
پس‌مطمینم که میشه عزیزم ببر بیرون درست کنن واست

عزیزم اگه میشه این دوتا سوال هم جواب بده چون گفتی رشته ات کامپیوتره مزاحمت شدم ،میشه خودم یه درایو اضافه کنم (سه تا درایو دارم)یا اون هم باید بدم بیرون؟؟و اینکه با توجه به اینکه ویندوزم ۱۰ هست حداکثر حجم یه درایو چقدر میتونه باشه و اگه حداکثر حجم رو بذاریم لپ تاپ کند نمیشه؟؟

عزیزم اگه میشه این دوتا سوال هم جواب بده چون گفتی رشته ات کامپیوتره مزاحمت شدم ،میشه خودم یه درایو ا ...

درایو اضافه کردن رو بلدم ولی باید رو سیستم انجام بدم که متاسفانه فعلا لب تاپ تو دسترسم نیست ، حداکثر فکر میکنم ۱۰۵ گیگ باشه بازم مطمین نیستم ولی خب چون میخوام حجم بیشتر شه که اطلاعات بیشتری ذخیره کنی صد در صد سرعت پردازنده هم میاد پایین و کمی کند میشه ، بازم با تعمیرات کامپیوتری مشورت کن من فقط دبیرستان خوندم اطلاعاتم در همین حده😁🥺

درایو اضافه کردن رو بلدم ولی باید رو سیستم انجام بدم که متاسفانه فعلا لب تاپ تو دسترسم نیست ، حداکثر ...

ممنون عزیزم