2726

قصد دارم بهتون بگم بيشتر تاپيكاي خيانت و كتك كاري  دروغن واسه همون پيگيرم 

و اما آيلار

دوستان سكرين شات نميذارم توضيح ميدم خودتون بريد ببينيد 

آيلار توي يه تاپيكش ميگه كه با پسري مجازي آشنا شدم و كلي بهش دروغ گفتم اين يك

تو تاپيك بعديش ميگه به نامزدم كلي دروغ گفته بودم و به فكر خودكشي هستم 

از اينجا متوجه شديم با اون دوس پسرش كه بهش دروغ گفته بوده نامزد كرده همون كه مجازي آشنا شده بود اينم دو

بلافاصله تاپيك بعدش همونه كه چند روزيه همه رو درگير كرده كه تلفن شوهرمو هك كردم 

حالا تو تاپيك آخرش ميگه شوهرم پسر عممه و شب خونه عموم مونده كه سر از كارم در بياره 

اينم سه و نتيجه گيري

آدم دروغگو بلاخره يه جايي خودشو لو ميده

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شما خوبه به تاریخ تاپیکا نگاه کنی خانم اونا واسه سال پیشه

تکیه کردم بر وفای او غلط کردم ،غلط..باختم جان درهوای او غلط کردم ،غلط                              عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم ،عبث.. ساختم جان را فدای او غلط کردم ،غلط                        دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم ،خطا..سوختم خود را برای او غلط کردم ،غلط...                                       از برای خاطر اغیار خارم میکنی...من چه کردم کین چنین بی اعتبارم میکنی...روزگاری آنچه با من کرد استغنای تو..گر بگویم گریه ها بر روزگارم میکنی...    

گفت دی 98 با اون آقا مجازی تموم کرده 

اردیبهشت با شوهرش ازدواج کرده ، 5ماهه عروسی کردن 

راست و دروغشو کاری ندارم تا کاربرا اینجا اینجوری تاپیکای خیانت رو پربازدید میکنن و پیگیری معلومه اینجا پر از اینا میشه

حالمون خوب میشه یه روز ، ولی ممکنه اون روز من نباشم ، اگه تو بودی جای من ، بلند بلند بخند از ته دل
2706