2733
2734
عنوان

رفیقم ی ساله پول گرفته ازم چجوری بگم بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 26 پست

من بودم اگه معذب بودم که تلفنی بگم بهش پیام میدادم و مگیفتم عزیزم یه مشکل مالی برام پیش اومده خیلی نیازدارم که بهت گفتم وگرنه نمیگفتم بهت اون مبلغی که قرض گرفته بودی رو بی زحمت برام واربز کن 

تا خدا با من است زمانه با من است .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی راحت بگو 

یک سال 🤔

بگو پولم رو می‌خوام اگر احتیاج نداری و پولم رو تا آخر هفته واریز کن 

قشنگ زمان تایین کن  و شماره کارت هم بده

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎

اون ۷۰۰تومنو  اون زمان طلا میخریدی الان کلی سودش بود واست، حالا  دیگه  رو  خواستن نداره ک ، پولته حقته ، اونم باید  یادش باشه.

خیلی راحت دوستان راهنماییت کردن میتونی بگیری

2728
ی مقدارشو ک دادم کف ی ماه یا دوماه ولی بقیشو خورد خورد گرفت

پس رک بگید

بگید فلانی ۷۰۰ تومن قرض بهت دادم طی چند مرحله

با مشخصات و اینا

بعدم بگید پس بده لطفا نیاز دارم بهش

ولی فکر کنم زمینه‌ساز کدورت بشه. چون یا یادش نمیاد و انکار میکنه. یا یادش میاد و به دل میگیره که گفتید

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
خیلی راحت بگو  یک سال 🤔 بگو پولم رو می‌خوام اگر احتیاج نداری و پولم رو تا آخر هفته واریز کن& ...

اگر گفت فعلا نه بعداً باز ازش زمان بخواه بعد بگو اگر احتیاج نداشتم بیشتر از یک سالم بود نمی‌خواستم ولی پولم رو میخوام

هم به روش بیار یک سال هست که دستته تا بعداً کدورت پیش نیاد

زمان هم که گفت بگو من رو حرفت حساب میکنم چون به یکی قول دادم

کلا زمان مشخص کن برای پس گرفتن

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎

دوست من تازه خیلی صمیمی هم نبودیم اود گفت مانتو ندارم واسه مجلس ترحیم یکی دارم میرم منم مانتو نو فقط یکبار پوشیده بودم دیده بود گفت اون مانتو که تازه گرفتی رو بده مجلس تموم ش میارم برات زود تازه همراه اون یه مانتو دیگمم برد باخودش کلا دوبار تنم کرده بودم انقد پر رو بود مانتو ازم قرض کرد یک سال گذشت نیاورد بده بهش پیام دادم عزیزم فک کنم مانتوهارو یادت رفته برگردونی من نیازشون دارم گفت فردا بیا ببر رفتم خونشون گفت الان که چاق شدی تنت نمیشع منم یکی از همسایه ها فقیره پول نداره مانتو بخره گفتم بدم به اون ینی انقد عصبانی شدم از دستش که.

دوست من تازه خیلی صمیمی هم نبودیم اود گفت مانتو ندارم واسه مجلس ترحیم یکی دارم میرم منم مانتو نو فقط ...

داد مانتورو؟؟؟ وای چقد بدم میاددددد از لباس قرض گرفتن

من بعد از گذر از رنج ها قوی تر خواهم شد💔دردی که مرا نکشد قوی ترم خواهد کرد
2738
اون ۷۰۰تومنو  اون زمان طلا میخریدی الان کلی سودش بود واست، حالا  دیگه  رو  خواست ...

راست میگی😥

داد مانتورو؟؟؟ وای چقد بدم میاددددد از لباس قرض گرفتن

نه برنگردوند که گفت الان دم دستم نیست بع تو که الان چاق شدی گفتم بدم به همسایمون که فقیره مانتوهارو بخشیده بود بیشعور

نه برنگردوند که گفت الان دم دستم نیست بع تو که الان چاق شدی گفتم بدم به همسایمون که فقیره مانتوهارو ...

😐😐🤭🤭چجوری بعضیا انقد پرروعن

😐😐🤭🤭چجوری بعضیا انقد پرروعن

این کلا پر رو تشریف داره فک کن جمعا ده مرتبه همدیگرو ندیده بودیم بعد چند وقت بعدش زنگ زد که دخترخالم خیلی اوضاع مالیش خرابه میتونی کمک منی براش یه مغازه رهن کنید کار شروع کنه !!!!!!!گفتم فلانی چقد میخوای گفت ۳۰میلیون باورت میشع؟میخواست بلاعوض در راه خدا کمک کنیم !!!؟؟؟؟؟از اون موقع دیگه باهاش حرف نزدم