2726

نزیدک هفتصد تومن خب باهم صمیمی هستیم خونشون رفتم بیرون رفتیم خجالت میکشم خودمم خالیم اون ی مدت کار نمیکرد اما الان شاغله چجوری بگم

من بعد از گذر از رنج ها قوی تر خواهم شد💔دردی که مرا نکشد قوی ترم خواهد کرد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

صمیمی مگه نیستی؟خیلی راحت با روی خوش بگو فلانی جون از خدا که پنهون نیست از تو چه پنهون من یه مدته دستم خالیه، راستش یادم افتاد به تو پول قرض داده بودم و انگار خدا دنیا رو بهم داد، اگه برات مقدوره هرچه زودتر بهم پسش میدی چون خیلی لنگم

اول اس بده بگو اون امانتی رو مثلا تا سر برج برام جور کن اگر گفت کدوم ؟بگو همون پول چون لازم دارم 

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

بگو من خیلی دستم خالیه وگرنه بهت رو نمیزدم اصلا پولمو نیاز دارم 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
مگه وقتی پول میدید طی نمی‌کنید کی برگردونن؟

ی مقدارشو ک دادم کف ی ماه یا دوماه ولی بقیشو خورد خورد گرفت

من بعد از گذر از رنج ها قوی تر خواهم شد💔دردی که مرا نکشد قوی ترم خواهد کرد
2706