1874
1823

نزیدک هفتصد تومن خب باهم صمیمی هستیم خونشون رفتم بیرون رفتیم خجالت میکشم خودمم خالیم اون ی مدت کار نمیکرد اما الان شاغله چجوری بگم

غیر ممکن در دیکشنری زندگی من وجود ندارد. من و انسان های اطرافم سرشار از زیبایی و محبت و کمال هستیم و بابت اینهمه لطف خدا و فرشتگان شکر گزاری میکنیم چون شکر نعمت نعمتت افزون کند😍😍😍😎

شماره کارت بفرست بگو به پولم نیاز دارم

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت 💔😭 خیلیا رو بردیم بالا، اشتباه کردیم! 😑من همه ی حرفامو با عکسای مسخره میزنم، لطفا عکسایی که میذارم رو استفاده نکنید تو تاپیکا😒😝

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

بگو خداروشکر کار پیدا کردی دیگه دستت باز شده منم پولم رو نیاز دارم لطفا پس بده

عضو تاپیک لاغری بامداد خمار...گروه زرد وزن فعلی ۷۵  وزن هدف ۵۵  قد ۱۶۸   ...میخوام یه خانم خوش هیکل باشم😚🤗
1825
1856

صمیمی مگه نیستی؟خیلی راحت با روی خوش بگو فلانی جون از خدا که پنهون نیست از تو چه پنهون من یه مدته دستم خالیه، راستش یادم افتاد به تو پول قرض داده بودم و انگار خدا دنیا رو بهم داد، اگه برات مقدوره هرچه زودتر بهم پسش میدی چون خیلی لنگم

اول اس بده بگو اون امانتی رو مثلا تا سر برج برام جور کن اگر گفت کدوم ؟بگو همون پول چون لازم دارم 

خدایا خوش بحالت که خدایی،،،هم قدرت داری هم ثروت بدون اینکه غصه داشته باشی،،من برعکس تو هم ضعیفم هم فقیرم هم مملو از غصه ،،،خدایا خوش بحالتتتتت
مگه وقتی پول میدید طی نمی‌کنید کی برگردونن؟

ی مقدارشو ک دادم کف ی ماه یا دوماه ولی بقیشو خورد خورد گرفت

غیر ممکن در دیکشنری زندگی من وجود ندارد. من و انسان های اطرافم سرشار از زیبایی و محبت و کمال هستیم و بابت اینهمه لطف خدا و فرشتگان شکر گزاری میکنیم چون شکر نعمت نعمتت افزون کند😍😍😍😎
1893

من بودم اگه معذب بودم که تلفنی بگم بهش پیام میدادم و مگیفتم عزیزم یه مشکل مالی برام پیش اومده خیلی نیازدارم که بهت گفتم وگرنه نمیگفتم بهت اون مبلغی که قرض گرفته بودی رو بی زحمت برام واربز کن 

تا خدا با من است زمانه با من است .

اون ۷۰۰تومنو  اون زمان طلا میخریدی الان کلی سودش بود واست، حالا  دیگه  رو  خواستن نداره ک ، پولته حقته ، اونم باید  یادش باشه.

خیلی راحت دوستان راهنماییت کردن میتونی بگیری

ی مقدارشو ک دادم کف ی ماه یا دوماه ولی بقیشو خورد خورد گرفت

پس رک بگید

بگید فلانی ۷۰۰ تومن قرض بهت دادم طی چند مرحله

با مشخصات و اینا

بعدم بگید پس بده لطفا نیاز دارم بهش

ولی فکر کنم زمینه‌ساز کدورت بشه. چون یا یادش نمیاد و انکار میکنه. یا یادش میاد و به دل میگیره که گفتید

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
1896