2726
عنوان

خیانتایی ک دیگران یا دوستتون بهتون کرده چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 32 پست
خب دوستت میدونس شما حسی بهش داری?

ن البته منم خودمو اینطوری اروم کردم گفتم اون ک نمیدونست بنابراین خیلی با رفیقم بد نشدم 

اما خیانت از رفیق زیاد دیدم

من بعد از گذر از رنج ها قوی تر خواهم شد💔دردی که مرا نکشد قوی ترم خواهد کرد
دوستی که ۱۸ سال باهاش دوست بودم مخ نامزده منو زد که منو ول کنه بیاد خواستگاری برادرزادش

😦😦😦

من بعد از گذر از رنج ها قوی تر خواهم شد💔دردی که مرا نکشد قوی ترم خواهد کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیادن.خواهرام.دوستام.با دوستام که مهم نیس چون رابطمون زیاد نیس ولی منتظر فرصت مناسبم قید همه رو بزنم

منم حوصله تعریف ندارم ولی منم مثل تو انقدر دوستان بد داشتم و یکی یکی گذاشتم کنار که دیگه دوستی ندارم سالهای ساله

خواهرم میگه واقعا شانس دوست نداری

پسر کوچکم ۱۸ هفته از تو دلم آسمانی شد . دلم شکست...😭😔
واای چیکارش کردی

شانسی ک آورده بودم اون تنها کسی بود ک خونمون اومده بود....و مطمئن بودم ک کار خودشه. پسر دایی شوهرم وکیاه گفت هیچ راهی ندارین ازش بگیرین چون مدرکی ندارین و میزنه زیرش ازتون شکایت هم می‌کنه....خلاصه گفت فقط مگه بترسونینش ازش بگیرین ...

شوهرم زنگ زد از الکی گفت دوربین خونمون موقع دزدی فیلم تو گرفته خودت میاری یا الان با پلیس بیام. خداروشکر اونم دزد حرفه ای نبود و خیلی زود ترسید . وا داد...طلاهارو گرفتیم

2728
منم حوصله تعریف ندارم ولی منم مثل تو انقدر دوستان بد داشتم و یکی یکی گذاشتم کنار که دیگه دوستی ندارم ...

دوست غریبس.طبیعیه ادم نتونه بشناسه و خوب انتخاب کنه اما خانواده حسابش فرق میکنه!

من همین یه دونه ام!
بخدا. تازه ب جز دوستی با شوهرمو فامیل دور بود

خواهر من طلا داشت کادو های عروسی اش همه اش روی میز بود تو یک صندوق

بعد یهو گردنبند ای که مامانم بهش داده بود و عتیقه بود واقعا یادگار عروسی مامان خودم بود به خواهرم عروسیش کادو داده بود گم شد

منکه همیشه به دامادمان شک دارم اخه چرا هیچی گم نشد فقط یادگار مادر من گم شد

دوست غریبس.طبیعیه ادم نتونه بشناسه و خوب انتخاب کنه اما خانواده حسابش فرق میکنه!

والا نگو از خواهر برادر بد که عمو عمه های خودم واقعا بدترین اند . خاله دایی ام هم افتضاحن

بخدا ما خیلی از فامیل بدشانسیم

والا نگو از خواهر برادر بد که عمو عمه های خودم واقعا بدترین اند . خاله دایی ام هم افتضاحن بخدا ما خ ...

غصه نخور دایی های منم افتضاحن بخدا بیست و چهارساعته در حال پول زور گیری از مامانم و خاله هامن

غصه نخور دایی های منم افتضاحن بخدا بیست و چهارساعته در حال پول زور گیری از مامانم و خاله هامن

خیلی غصه میخورم بخصوص اینکه با این وجود بابای من عاشق خواهر برادراشه و زن و بچه اش رو دوست نداره

2706