1822
1823

من خودم ی پسره رو دوس داشتم همکارم بود سرباز بود هر هفته میومد اخر هفته ها من منتظر بودم تا بیاد پسره هم بدش نمیومد ولی هردومون خجالت میکشیدیم بعد دوستم کار میخواست اوردمش پیش خودم کار کنه بعد مدتی مخ پسره رو زد دوست شدن🤣

غیر ممکن در دیکشنری زندگی من وجود ندارد. من و انسان های اطرافم سرشار از زیبایی و محبت و کمال هستیم و بابت اینهمه لطف خدا و فرشتگان شکر گزاری میکنیم چون شکر نعمت نعمتت افزون کند😍😍😍😎

شما چی

غیر ممکن در دیکشنری زندگی من وجود ندارد. من و انسان های اطرافم سرشار از زیبایی و محبت و کمال هستیم و بابت اینهمه لطف خدا و فرشتگان شکر گزاری میکنیم چون شکر نعمت نعمتت افزون کند😍😍😍😎

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

راستش نفهمیدم پسره رو کجا میدیدی

محل کارم

1825
دوستم اومد خونمون حدود 40گرم طلا دزدید

واای چیکارش کردی

1826
خب دوستت میدونس شما حسی بهش داری?

ن البته منم خودمو اینطوری اروم کردم گفتم اون ک نمیدونست بنابراین خیلی با رفیقم بد نشدم 

اما خیانت از رفیق زیاد دیدم

دوستی که ۱۸ سال باهاش دوست بودم مخ نامزده منو زد که منو ول کنه بیاد خواستگاری برادرزادش

😦😦😦

زیادن.خواهرام.دوستام.با دوستام که مهم نیس چون رابطمون زیاد نیس ولی منتظر فرصت مناسبم قید همه رو بزنم

منم حوصله تعریف ندارم ولی منم مثل تو انقدر دوستان بد داشتم و یکی یکی گذاشتم کنار که دیگه دوستی ندارم سالهای ساله

خواهرم میگه واقعا شانس دوست نداری

😢خدایا کمکم کن🥰۹/۹/۹۹چه خبر🙄🙄🙄
واای چیکارش کردی

شانسی ک آورده بودم اون تنها کسی بود ک خونمون اومده بود....و مطمئن بودم ک کار خودشه. پسر دایی شوهرم وکیاه گفت هیچ راهی ندارین ازش بگیرین چون مدرکی ندارین و میزنه زیرش ازتون شکایت هم می‌کنه....خلاصه گفت فقط مگه بترسونینش ازش بگیرین ...

شوهرم زنگ زد از الکی گفت دوربین خونمون موقع دزدی فیلم تو گرفته خودت میاری یا الان با پلیس بیام. خداروشکر اونم دزد حرفه ای نبود و خیلی زود ترسید . وا داد...طلاهارو گرفتیم

1899