2737
2739
عنوان

ساكنين اروپا بيايد لطفن

1338 بازدید | 76 پست

سلام دوستان من كادر درمان ام و در حال تحقيق هستم كه براي مهاجرت  ، و اينكه كشورهاي اروپايي رو مقصد در نظر بگيرم مثل المان مثل دانمارك مثل اتريش يا استراليا ، با يك سري از دوستان كه تجربه داشتن صحبت كردم ميگن زندگي اروپا در نهايت همه مثل يك زندگي كارمندي ميمونه البته نه كارمندي ما ، با استاندارد هاي بالا و خيلي استراليا رو پيشنهاد ميدند ولي خب هزينه اوليه بالاتري ميخواد و من نگرانم از اين جهت  تو پروسه مهاجرت تحت فشار قرار بگيرم 

ميشه نظر و تجربه خودتون رو برام بنويسيد ؟

اومدم ساکنین اروپا رو ببینم 

شرمنده 

بای 

😎🤚

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه پزشکی الان استرالیا ورود به چرخه درمانش خیلی خیلی سخت شده چون به حد کافی دانشجوی  پزشکی فارغ التحصیل داخل دارند اما بله کیفیت زندگی توی استرالیا بالاتر از اروپاست 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

والا من ک ایرانم تا مشهد هم بیشتر نمیتونم برم نهااایتش کیش

ولی ما خیلی آشناهامون اونطرف اند همشون میگن الان دیگه اومدن فایده نداره و رفتار خوبی با این جدید ها نمیشه بعدشم باید همه اعضا خانواده کار کنن چون مخارخ بالاس تا بتونن پس هزینه ها بربیان

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
اگه پزشکی الان استرالیا ورود به چرخه درمانش خیلی خیلی سخت شده چون به حد کافی دانشجوی  پزشک ...

همين نگرانم كه هزينه، زمان، انرژي ام رو بزارم و بعد ب جواب مطلوبي ك ميخوام نرسم !

2738

من ایرانم

ولی این موردو در نظر بگیر که کادر درمان هر کشور باید به زبون اون کشور مسلط باشه نمیتونی با زبان انگلیسی مثلا تو المان کار کنی

کشوری و انتخاب که از نظر زبانش مشکلی پیش نیاد

به تنهایی گرفتارند مشتی بی پناه اینجا      من با یقین کافر ، جهان با شک مسلمان !        آن هایی که اصرار دارند عقاید آن ها تمام حقیقت دنیاست ! و به دنبال شما میدوند تا اثبات کنند خودشان‌ با فکرشان قوم برتر اند ! و مخالفان آن ها در قلبشان مرض است ! آن ها قوم برتر در جاهلیت فکری اند
والا من ک ایرانم تا مشهد هم بیشتر نمیتونم برم نهااایتش کیش ولی ما خیلی آشناهامون اونطرف اند همشون م ...

خوب اينجا هم عملا همينه ديگه نميشه يك نفر دربياره خانواده ٤/٥ نفره رو بچرخونه

خوب اينجا هم عملا همينه ديگه نميشه يك نفر دربياره خانواده ٤/٥ نفره رو بچرخونه

اره ولی میگفت شرایط زندگی برای اینها ک تازه میان خوب نیست سخت میگیرن بد رفنار میکنن

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃

ببین من سطح زندگی کارمندی خودمونو میگم(هلند) . ما الان 5 ساله اومدیم. همسرم از اول کار می‌کرد. خودم یه ساله کار می کنم. با حقوق همسرم همه‌چی تامین میشه. حقوق من بیشترش پس انداز میشه

ماشین که راحت میشه خرید. خونه هم میشه تمام پولشو وام گرفت. 

اگه توی شهرهای خیلی بزرگ باشی آپارتمان خوب بهتره. ولی توی شهر ما که اصلا هم شهر کوچیکی نیست، اکثر خونه ها حیاط دارن. 

سالی سه چهار بار سفر داخل اروپا میریم. یه بار میایم ایران. 

دیگه تفریح و خورد و خوراک و کلاسهای اضافی و لباس و... هم سر جاشه 

زندگی کارمندی اینجوری که هر چی بخوای میتونی داشته باشی ولی بخوای ریخت و پاش زیادی بکنی یا بخوای لاکچری بازی دربیاری شاید نشه. 

در مورد استرالیا نمیدونم 

2706