2726

دیروز آزمون استخدامی داشتم یه هفته داشتم واسه آزمون میخوندم کار خونه در حد ضرورت انجام میدادم

حتی چند روزم خونه ی مامانم رفتم تا دخترم بگیره

کلاس زبان میرم باید تکالیف هفته ی پیش رو ارسال کنم واسه معلمم

خونه وحشتناک بهم ریخته نمیدونم از کجا شروع کنم

شوهرم پنجره ها رو باز گذاشته پر خونه خاک شده

کلی لباس باید اتو بزنم امروز شلوار مهمونی پوشید شوهرم سرکار

تقریبا پیراهن دم دستی نداره

پریودم شدم🤕🤕🤕🤕

خلاصه فقط دلم میخواد یه چوب جادویی داشتم خونه م رو مرتب میکرد

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اول یه دمنوش گرم برای خودت درست کن بخور یکم ریلکس کن بعد کمترتو با کمربند ببند ک گرم شه،بعد اروم خورده خورده خونه رو مرتب کن به خودت فشارنیار

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت
اول یه دمنوش گرم برای خودت درست کن بخور یکم ریلکس کن بعد کمترتو با کمربند ببند ک گرم شه،بعد اروم خور ...

اول غذا درست کردم

دیروزم غذا از بیرون خریدیم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
انشالله موفق باشی امتحان چطور بود؟ واسه چه بخشی امتحان دادی؟

عمومی ش وحشتناک سخت بود

تخصصی ش به نظرم بهتر بود

واسه کارشناس امور مالی

اول غذا درست کردم دیروزم غذا از بیرون خریدیم

یه غذای راحت درست کن پس عزیزم که خیلی زمان بر و ظرف کثیف کن و کاربر نباشه

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت
عمومی ش وحشتناک سخت بود تخصصی ش به نظرم بهتر بود واسه کارشناس امور مالی

عزیزم انشالله موفق باشی

خیلی سمت خوبیه 

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
انشالله موفق بشی توازمون زنگ بزن از سایت دیوار شرکتای استخدامی یکی بیاد کمکت

خدا شفام بده

فقط کار خودم رو قبول دارم

یه خانمی هست واسه خواهرشوهرم کار میکنه ولی دیر میاد چون تو باشگاه کار میکنه

به خاطر کرونا میترسم بگم بیاد

کارشم خوبه

عزیزم انشالله موفق باشی خیلی سمت خوبیه 

ممنونم ولی با اون عمومی که من دادم اصلا امید ندارم قبول شم

میخوام ختم بگیرم مگه خدا واسم کاری کنه😂😂😂

ممنونم ولی با اون عمومی که من دادم اصلا امید ندارم قبول شم میخوام ختم بگیرم مگه خدا واسم کاری کنه😂 ...

نه عزیزم نگران نباش انشالله قبول میشی

منم ده سال پیش استخدام شدم فک نمیکردم قبول شم بعد نفر اول شدم 

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
نه عزیزم نگران نباش انشالله قبول میشی منم ده سال پیش استخدام شدم فک نمیکردم قبول شم بعد نفر اول شدم ...

مرسی از امیدت😍😍😍

2706