2726
عنوان

سونوگرافی خوب در مشهد

241 بازدید | 9 پست

الان زنگ می زنم همه وقت نمی دن

جایی هست خوب باشه تا فردا بتونم وقت بگیرم

سونو غربالگری دوم دارم

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
چند هفته ای؟ غربال گری اولت مشکلی داشته؟ 

هفته ۱۸ 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دکتر طاهره اشکیانی خیلی خوبه و دقیقه توی محتشمی 

نوبت میده تلفنی یا باید حضوری برم

همونجا حضوری بری بهت وقت میده تلفنی وقت نمیده

شلوغه یا نه؟

از اونا نیست که از سر وا کنه

خوب  توضیح میده یا نه؟

هفته ۱۸ 

چهار روز دیگه چهار ماه و ده روزته. از چهار ماهگی بچه روح داره. از چهار ماه و ده روز هم دیگه اجازه سقط نمیدن و حکم قتل نفس رو داره. هرچند در واقع باید از چهار ماهگی غیر قانونی باشه و من اون ده روزشو نمیدونم از کجا آوردن. در ایران در صورتی که جنین مشکلی داشته باشه جراحی داخل رحمی یا درمان از هیچ نوعی براش نداریم. و فقط و فقط تجویز سقط میشه. که اونم بعد چهار ماه و ده روز غیر قانونی و غیر شرعی و غیر اخلاقیه. بعد بسیاری ایراداتی که به بچه نسبت میدن در غربال گری دوم صرفا جنبه احتمالی داره و فقط مادر رو نگران میکنن. بعد چند هفته هم تو سونوهای بعدی میگن عه برطرف شد. با این اوصاف من فلسفه غربال گری دوم رو بهیچ عنوان درک نمیکنم. حالا من آنچه شرط بلاغت بود با شما گفتم. حال تو خواه پند گیر خواه ملال.