2726
عنوان

***راهنمای ثبت نام در نی نی سایت***

| مشاهده متن کامل بحث + 97267 بازدید | 264 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خیلی غمیگینم عشقم نیستش بخاطره مشکلی که براش پیش اومده از دیروز نتونستم ببینمش نه صداشو بشنوم دارم دق میکنم تو رو خدا براش دعا کنید مشکلش حل بشه زودی که بتونم بهم زنگ بزنه

Mano 💗mamano💗💓 eshgham❤LOVE❤H 
2728

سلام ،روزتون بخیر لطفا می خواستم تلفن بازیابی این اکانت  رو تغییر بدم چون خط قبلی از مالکین من خارج شده ،ممنون می شم راهنمایی بفرمایید تا شماره جدیدی براتون ارسال کنم .

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 

سلام نی نی یار.چند تا  سوال داشتم از خدمتتون.کلمه نی نی یار رو چ جوری باید تگ کنیم.هر کار میکنم فقط نی اولش آبی میشه.در صورتی که کامل مینویسم و خط فاصله هم بینش میزارم.و اینکه تو یکی از تاپیکا ی کاربر ریپلایم کرد و گفت میشناسمت.ی اسم هم گفت برام ولی اشتباهی گفت.ولی خوب برام سوال شد که چرا این حرفو زد مگه اینجا راهی هست که کسی کسی رو بشناسه.با نظرم تو تاچیک مخالف بود،تهدیدم کرد وگفت میشناسمت.لطفا جواب بدید

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706