2703
2553
عنوان

چطوری خوشحالش کنم

396 بازدید | 23 پست

بنظرتون چطوری میشه یه مردو خوشحال کرد؟

درحق شوهرم اصلا زن خوبی نیستم

ولی اون واقعا دیونه وار دوسم داره و مهربونه و هوامو داره

امروز برای بار اول خیلیییی سربسته به چیزایی اشاره کرد ک واقعا بهش توجه نمیکردم

دلم میخواد بدونه اگر تو رفتار ظاهریم عشقی بهش نشون ندادم باطنی دوسش داشتم همیشه و عشقم بهش خیلی بوده

بنظرتون چیکار کنم ک خیلییی خوشحال بشه ؟راهنماییم کنین واقعا دلم میخواد خیلییییییییی زیاد خوشحال بشه

ناگهانی نمیشه اگر ایرادی تو رفتارت میبینی کم کم به کمک کتاب وروانشناس اصلاحش کن 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یعنی چی

اصلا تاحالا ابراض علاقه بهش نکردی🤔

چجوری پس دوست داره اصولا مردا از زنای بی احساس زود خسته میشن

کتابایی هستن که کمکت میکنن

نیاز های مردان اینا سرچ کن خیلی کتابا هستن که میتونن کمکت کنن

2714
ناگهانی نمیشه اگر ایرادی تو رفتارت میبینی کم کم به کمک کتاب وروانشناس اصلاحش کن 

من زود عصبی میشم وقتیم ناراحتم هرچیزی میگم

امروز عصبی شدم و خیلی بد حرف زدم

بعدش اومد کلی عذرخاهی گفت ببخشید و بهم تذکر داد ک همه جوره باهام راه میاد و دوسم داره ولی من اصلا مراعات نمیکنم و هرچیزیو میگم و هرکاری میخام میکنم

راست میگه خیلی از علاقش سو استفاده کردم خودمم حس میکنم😔

من زود عصبی میشم وقتیم ناراحتم هرچیزی میگم امروز عصبی شدم و خیلی بد حرف زدم بعدش اومد کلی عذرخاهی ...

خب بعد از ی مدت دیگه خسته میشه ورهات می‌کنه اگر شرایطش رو داری برو پیش روانشناس نداری کتاب مرتبط با مشکلت رو بگیر وبخون باید خودتو اصلاح کنی 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
یعنی چی اصلا تاحالا ابراض علاقه بهش نکردی🤔 چجوری پس دوست داره اصولا مردا از زنای بی احساس زود خست ...

نه عزیزم ابراز میکنم

خوبیم باهم

ولی اگر کوچکترین چیزیو بگه نه عصبی میشم

اگر بگم زنگ بزن فلانی بگه صبرکن عصبی میشم قهر میکنم باهاش بد حرف میزنم

اونم همیشه میاد عذرخاهی میکنه بوسم میکنه بغلم میکنه منت کشی و ....همیشه میگه حیف دوست دارم

راستم میگه وسط همون دعوا کلی قربون صدقه میره ک لبات بامزه شدت و خندش میگیره با هرکار من

عشقو واقعا ازش مسفهمم ولی من خیلی زود رنجم

زود عصبی میشم

هرچی میخام میگم حرفای بدی ک بعدش پشیموم میشم

امروز میکفت من صبرم زیاده گذشتمم همینطور 

همه ازم سواستفاده میکنن

خیلی ناراحت شدم

ببین خیلی دوسش دارم خیلی باهاش خوبم

هزارتا کاری ک هیچ زنی نمیکنه براش میکنم 

ولی این ویژگی بد😞

خیلییی غصه خوردک تصمیم گرفتم عوض بشم

همونجوری ک. برای اون مهمه من بخندم شاد باشم به ارزوهتم برسم

اونم همینطور