1822
1823
عنوان

علاقه ب کسی ک از زنش جدا شده و زنش ..

493 بازدید | 50 پست

قبلا رفیقتون بوده اما الان مدتیه جدا شدن

بنظرتون علاقه داشتن ب این مرد گناهه؟ مشکل داره؟؟

غیر ممکن در دیکشنری زندگی من وجود ندارد. من و انسان های اطرافم سرشار از زیبایی و محبت و کمال هستیم و بابت اینهمه لطف خدا و فرشتگان شکر گزاری میکنیم چون شکر نعمت نعمتت افزون کند😍😍😍😎

ن ولی خیلیییی وجدان میخاد علاقه ب شوهر رفیق

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدنت.من در ۹۹/۹/۹ خواهم مرد😊🤲✌👈🤵درخواست دوستی نده اینکه من با همسرم مشکل دارم یا هرچی دلیل بر این نیس با توی یالغوز درد و دل کنم یا تو بیشعور را درخواستت را قبول کنم.همه مثل خودتون نیستن بی شخصیت نفهم😡😡

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

نع گناه نیست ولی زنه احتمالا دیگع دوستت نمیمونه

در خواست دوستی کسانی که نمیشناسمو قبول نمیکنم😊خب از اون جایی که امضای قبلیم تهدید امیز بود جا دارع بگم از من نترسید😁یه نکته وقتی یه جایی یه چیزی گفتم یا یه کاری کردم نگید از تو توقع نداشتم من امروز با من دیروز 180 درجه فرق داره _دیگه نه حس خوبی به چیزی دارم نه دلم به کسی خوشه نه می تونم به بقیه اعتماد کنم و نه حتی اون ادم سابق باشم فقط بی حس دارم به راه پیش روم ادامه میدم !!!!  

نچ طلاق گرفتن دیگه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
1826
نه چ گناهی 

خب بالاخره زنه نمیگه ک رفیقم رفته با شوهرسابقم؟؟

غیر ممکن در دیکشنری زندگی من وجود ندارد. من و انسان های اطرافم سرشار از زیبایی و محبت و کمال هستیم و بابت اینهمه لطف خدا و فرشتگان شکر گزاری میکنیم چون شکر نعمت نعمتت افزون کند😍😍😍😎
1899