2726
ممنونم.عزیزم بنظرت برای جنسیت دکتر برم یا از این طب سنتیا؟ 

دکتر ها ک معمولا قبول ندارن میگن ای وی اف ماما انجام میدن ک همون رژیم نتی  عطاری ها خیلی بهتر یکی هست اهواز ۵ تومن میگیره میگه تضمینی ب قول خودش ولی نمیدونم چقد راست باشه  ۶ ماه دارو میده

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
دکتر ها ک معمولا قبول ندارن میگن ای وی اف ماما انجام میدن ک همون رژیم نتی  عطاری ها خیلی بهتر ی ...

واقعا؟ شماره یا چیزی ازش نداری عزیزم؟ آره مخصوصا با اوضاع ما بریم دکتر اصلا کامل جوابمون میکنه

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا؟ شماره یا چیزی ازش نداری عزیزم؟ آره مخصوصا با اوضاع ما بریم دکتر اصلا کامل جوابمون میکنه

شمارش باید از کسی بگیرم فردا میپرسم بهت میگم

2728
ممنونم.عزیزم بنظرت برای جنسیت دکتر برم یا از این طب سنتیا؟ 

سلام عزیزم خوبی؟؟ شمارش پیدا کردم از یکی بچها اهوازی گرفتم  شرکت رها دارو اسمش ۰۹۰۵۷۴۸۹۳۷... 

دکتر اگ میری ک فقط کاشت چون یکصدم هم اعتقاد ندارن بیشتر طب سنتی قبول ش داره  خواستی ی زنگ بزن ببین شرایط ش چطور اگ تضمین ۱۰۰ درصد بود دارو یر چون هزینه ش بالاس 

سلام عزیزم خوبی؟؟ شمارش پیدا کردم از یکی بچها اهوازی گرفتم  شرکت رها دارو اسمش ۰۹۰۵۷۴۸۹۳۷...&nb ...

سلاام اعظم جون الحمدالله توخوبی؟ واای مرسی عزیزم خیلی زحمت افتادی .اره بیشتر طب سنتی قبول داره طب مدرن همون ای وی افو میگه .ممنونم ازت خیلی زحمتت دادم  از قبل بارداریم تا حالا واقعا ممنونم

سلاام اعظم جون الحمدالله توخوبی؟ واای مرسی عزیزم خیلی زحمت افتادی .اره بیشتر طب سنتی قبول داره طب مد ...

سلام عزیزم ممنون قربونت...نه اختیار داری چه زحمتی انشالله نتیجه بگیری حالا بچه دوم ب نظرم واجب نیست برا کاشت به نظرم با سنتی پیش بری بهتر...من خودم برا بچه دوم رو کیت و تخمک گذاری و این چیزا حساب کردم گفتم نشد نهایت سومی فکر جدی میکنم...‌اینم ب قولی معتبر داروهاش فقط هزینه هاش خیلی زیاد باید چونه بزمی و هم تصمین بخوای ک پولت الکی نره ..راستی لک بینی و هماتوم چی شد؟؟بهتر شدی؟

سلام عزیزم ممنون قربونت...نه اختیار داری چه زحمتی انشالله نتیجه بگیری حالا بچه دوم ب نظرم واجب نیست ...

ممنونم از محبتت انشالله.اعظم جون اسپرم شوهرم ک برات گفتم کمه خومم یه لوله باز دارم میترسم جلوگری کنم زیاد بنظرت ترسم درسته؟ واینکه بخوام سریع بعد زایمانم باردار بشم میشه ؟ جنسیتش یکی میشه موندم بین دوراهی..هماتومم شکر خدا جذب شد جفتمم بالا رفت اما همچنان دکتر بعم شیاف داده میترسم عارضه ای داشته باشه از اول باداریم تا خالا شیاف گذاشتم 

ممنونم از محبتت انشالله.اعظم جون اسپرم شوهرم ک برات گفتم کمه خومم یه لوله باز دارم میترسم جلوگری کنم ...

نه عزیزم‌نگران شیاف نباش عوارض اصلا نداره تا ۱ ماه دیگه احتمالا قطع ش میکنه.. بهتر ک جلوگیری میکنه از زایمان رودرس .. تا ۱ سال جلوگیری ک اشکال نداره این ۱ سال هم وقت داری رو شوهرت کار کنی اگ میخوای زود اقدام کنی حتما شیر خشک کمکی بهش بده ک بتونی بدن خودت هم تقویت کنی شیر دهی خیلی بدن و ضعیف میکنه..

نه عزیزم‌نگران شیاف نباش عوارض اصلا نداره تا ۱ ماه دیگه احتمالا قطع ش میکنه.. بهتر ک جلوگیری میکنه ا ...

اخه الان چندر روز دیگه وارد هفت ماه میشم یعنی قطع میکنه شیافو چون زیر دلمم سفت میشه ودرد میگیره؟اره درسته  شیرخشک باید بدم اگه بخوام زود اقدام کنم توکل بخدا موندم بین زمین وهوا 

اخه الان چندر روز دیگه وارد هفت ماه میشم یعنی قطع میکنه شیافو چون زیر دلمم سفت میشه ودرد میگیره؟اره ...

اگ دلدرد هات ادامه داره ک ن ادامه بده حتما موقعی قطع میکنه ک انقباض هات تموم شده باشه به نظر من ۱ سال و حتما صبر کن چون بارداری هات هم یکم حساس بزار تا دخترت بزرگ تر بشه بهتر نگران نازایی نباش انشالله زود باردار میشی زیر ۱ سال بدن فعال

اگ دلدرد هات ادامه داره ک ن ادامه بده حتما موقعی قطع میکنه ک انقباض هات تموم شده باشه به نظر من ۱ سا ...

کاملا درست میگی عزیزم دقیقا همین طوره باید تا یک سالگی رو صبر کنم ممنونم ازت حق با توست 👍❤❤❤.زیریک سال بن فعاله رو متوجه نشدم ؟

کاملا درست میگی عزیزم دقیقا همین طوره باید تا یک سالگی رو صبر کنم ممنونم ازت حق با توست 👍❤❤❤.زیریک ...

بدن منظورم بود اشتباه تایپ شد😂

بدن منظورم بود اشتباه تایپ شد😂

سلام اعظم جون خوبی عزیزم؟ ده کیلو اضافه کردم تا حالا بعد دکتر گفت میتونی مولتی ویتامین رو یک روزدرمیان کنی اما میترسم بچه ام ضعیف بشه از طرفیم خیلی نگرانم نمیخوام وزنم از این بالاتر بره بنظرت چکار کنم ک هم وزنم بالا نره هم بچه خوب رشد کنه و وزن بگیره؟

2706