2737
2734
سلام اعظم جون خوبی عزیزم؟ اعظم جون خداروشکر لک قطع شد. روزی دوتا شیاف میزنم. الان از دیروز دلدرد پری ...

سلام عزیزم  دلدرد پریودی ک طبیعی همه اوایل بارداری دارن رحمت داره جا باز میکنه همیشه موقع موعد ک میشه دلدرد شدید تره منظورم  همون موقع ک ماه ت تموم میسه میری تو ماه بعد تا خونریزی نباشه اصلا اشکالی نداره

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
سلام عزیزم  دلدرد پریودی ک طبیعی همه اوایل بارداری دارن رحمت داره جا باز میکنه همیشه موقع موعد ...

اگه ب موعد باشه۲۹ امه. اخه قطع میشه دوباره شروع میشه.دورجون از جون جوری ک میگی نکنه بیاد .بیشترم سمتی ک ساک بود هست پای راستمم درد میگیره دقیقا مثل پری.یعنی خطرناک نیست اعظم جون. راستی یه طب سنتی بهم گفت اسفرزه بخورم.و قرص کمر بگیرم پودر کنم بخورم تا سه ماه بنظرت بخورم ؟

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم  دلدرد پریودی ک طبیعی همه اوایل بارداری دارن رحمت داره جا باز میکنه همیشه موقع موعد ...

کمرم هم همراش درد میکنه البته ببخشید زیاد سوال میپرسم. خدا خیرت بده عزیزم 

کمرم هم همراش درد میکنه البته ببخشید زیاد سوال میپرسم. خدا خیرت بده عزیزم 

اصلا هیجی نخور این داروها اثر شون ثابت شده نیست فقط استراحت و شیاف ..دیگه سنو ندادی؟؟ یکم پاهات بالا نگه دار ک خون ب رحم برسه توالت فرهنگی بگیر اصلا نزار یبوست بگیری..درد اگ مداوم نباشه و گاهی بگیره اشکال نداره دردی ک پست سر هم و بدون وقفه باشه خطرناک ..مثلا صبح تیر بکشه با استراحت خوب شه دوباره ظهر  یکم درد بگیره...۳ ماه اول دلدرد واقعا زیاد ..اروم اروم تو خونه بعد غذا خوردن راه برو ک رحمت جا باز کنه 

2728
اصلا هیجی نخور این داروها اثر شون ثابت شده نیست فقط استراحت و شیاف ..دیگه سنو ندادی؟؟ یکم پاهات بالا ...

امیدخدا فردا میرم.همش استراحتم درحالت استراحتمم میگیره اروم میشه بعد دوباره ولی نزدیک تاریخمه.اره بالشت زیرپامه وقتی ب پشت میخوابم پام رو بالشته بعد ب پهلو جا بجا میشم بعد دوباره ب پشت وبالشت.ولی فقط دوبار نشاسته خوردم بنطرت بخورم دردم کم میشه؟

امیدخدا فردا میرم.همش استراحتم درحالت استراحتمم میگیره اروم میشه بعد دوباره ولی نزدیک تاریخمه.اره با ...

به سلامتی انشالله...اره کم میشه حتما طبیعی خودم دردم خیلی زیاد بود ولی من کسی نبود کارام کنه محبور بودم همش سر پا باشم دخترم ببرم مدرسه بیارم ‌.نگران نباش چیزی نمیشه من جفتم هم یکم پایین بود هیج استراحت هم نداشتم تازه ..بعد ۳ ماه خوب میشه دردها

به سلامتی انشالله...اره کم میشه حتما طبیعی خودم دردم خیلی زیاد بود ولی من کسی نبود کارام کنه م ...

سلامت باشی ممنونم عزیزم ک جواب دادی ازخدا برات هرخیری آرزو داری رو میخوام ممنونم 😘😘😘😘😘

سلامت باشی ممنونم عزیزم ک جواب دادی ازخدا برات هرخیری آرزو داری رو میخوام ممنونم 😘😘😘😘😘

ممنون عزیزم کاری نکردم دوستیم دیگه این حرفها چیه 

2738
ممنون عزیزم کاری نکردم دوستیم دیگه این حرفها چیه 

سلام اعظم جون خوبی عزیزم؟ رفتم سونو خداروشکر قلبش تشکیل شده بود.اما نوشته تصویر یک کانون هموراژی ساب کورنیک ب ابعاد ۱۰*۴ میلی متر .کمتر از یک چهارم میحط ساک حاملگی مشهود است نگرانم کرده پس فردا دکتر میرم ولی ترس برم داشته

سلام اعظم جون خوبی عزیزم؟ رفتم سونو خداروشکر قلبش تشکیل شده بود.اما نوشته تصویر یک کانون هموراژی ساب ...

سلام عزیزم خوبی ...خدا رو شکرصدا قلبش و هم شنیدی اصلا نگران نباش هماتوم زیر ۲۰ میلی خطرناک تیست بخاطر همون هماتوم بود ک لک داشتی با شیاف کنترل شده و کم شده اندازه ش انشالله ۳ ماهت تموم شه خود ب خود جذب میشه هماتوم تو نصف باردلری ها هست اصلا فکرش نکن 

سلام عزیزم خوبی ...خدا رو شکرصدا قلبش و هم شنیدی اصلا نگران نباش هماتوم زیر ۲۰ میلی خطرناک تیست بخاط ...

مرسی عزیزم ممنونم .قربونت بشم. اخه ضرب کنی میشه۴۰ میلی متر چون ۱۰در ۴ میل بوده .ممنونم از دلگرمی و همراهیت.

مرسی عزیزم ممنونم .قربونت بشم. اخه ضرب کنی میشه۴۰ میلی متر چون ۱۰در ۴ میل بوده .ممنونم از دلگرمی و ه ...

ببخشید چند روزی نبودم.. فکر نکنم سایز هماتوم اینطور حستب شه ..منظور سایزش ۱ سانتی متر در نیم سانت عرض شه ولی در هر صورت همون کوچیک ش هم نیاز ب استراحت داره تا جذب بشه 

ببخشید چند روزی نبودم.. فکر نکنم سایز هماتوم اینطور حستب شه ..منظور سایزش ۱ سانتی متر در نیم سانت عر ...

مرسی عزیزم خواهش .دکتر گفت زیاد دراز نکش.بعد گفت روزی یک شیاف اما من قبل با یک شیاف لک دیدم الان موندم چ کنم .میترسم .گفت هر وقت لک داشتی دوتا شیاف بزن. نظرت چیه عزیزم ؟

مرسی عزیزم خواهش .دکتر گفت زیاد دراز نکش.بعد گفت روزی یک شیاف اما من قبل با یک شیاف لک دیدم الان مون ...

ب نظرم ۲ تا شیاف بزن ریسک نکن تا هماتوم کامل بره شیاف ضرر نداره تا انتی ۲ تا بزن ک جذب بشه خیالت رلحت شه

2706