2703
2553

مرررسی از همگی امیدوارم این ماه موفق شم

ماااه سوم اقدامم

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چجوری؟مگه تخمک فقط ۲۴ ساعت زنده نمیمونه؟

به خدا اگه بدونم‌من مثل مادرمم زود باردار میشم  با این که دوران مجردی درد پریودی نداشتم  و همه میگفتن مشکل دارم هنوز درتعجیم با کیست و بدون تخمک گزاری باردار شدم اونم پسر

به خدا اگه بدونم‌من مثل مادرمم زود باردار میشم  با این که دوران مجردی درد پریودی نداشتم  و ...

واااای چه جالب مبارکت باشه عزیزم.من دقیییق تو روز تخمک گذاری اقدام داشتم تازه قبلشم یک ماه گرمی خورده بودم مثلا تقویت بشم ولی نشد

واااای چه جالب مبارکت باشه عزیزم.من دقیییق تو روز تخمک گذاری اقدام داشتم تازه قبلشم یک ماه گرمی خورد ...

فداتشم کلا به ژنتیک ربط داره شما قبل و بعد تخمک گزاریتم رابطه رو داشته باش

2714