2726
عنوان

متخصص مغز و اعصاب خوب تو تهران میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 299590 بازدید | 202 پست

سلام دوستان اینکه انتخاب پزشک یچیز سلیقه ایه که حرفی توش نیست ولی من میخوام تجربه ی خودمو باهاتون درمیون بذارم. من خودم خیلی دکتر عوض کردم ماشالله هرچی متخصصم که هست یا وقت نداره یا اگر به هزار زور و زحمتم ازشون وقت بگیری دو دقیقه ای ویزیتت میکنن و روونه ی خونت میکنن. من خودم درحال حاضر تحت نظر دکتر ناصر مهربانم که واقعا مثل فامیلیش نمونه ی بارز یه پزشک پیگیر و مهربانه. من خودم راضیم از ش و ازینکه اینهمه وقت واسم میذاره و پیگیر مریضیمم هست واقعا خداروشکر می کنم که تونستم همچین پزشکی پیدا کنم شمارش رو میذارم که اگر دوستی نیاز پیدا کرد بتونه بره پیشش ۲۲۵۷۸۵۷۵ - ۲۲۷۶۷۵۶۳

ناصر مهربان تو پاسدارن رو میشناسم که خیلی بیمار محوره و کاملا پزشک با تجربه و پیگیریه و چه تو تشخیص چه تو روند درمان از وقتش واسه مریضاش میزنه و قشنگ پشتشونه دقیقا چیزی که همه ی ما تو دوران درمانمون نیاز داریم. شده واسه تشخیص درست ممکنه نیم ساعت بیشتر معاینت کنه. ولی واقعا کارش خوبه بازم انتخاب پزشک یچیز سلیقه ایه اما مطمئنا اگر بری پیشش خودت تمام این تعریفایی که گفتمو به چشم میبینی این شمارشه میتونی مشاوره هم بگیری ازشون ۲۲۷۶۷۵۶۳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانم دکتر شبنم رفیع زاده در غرب تهران به نظرم با سواد ترینه من خواهرم ام اس داشت الان کنترل شده شرایطش با کمک ایشان متخصص مغزواعصاب(نورولوژی)  هست ایشان آدرس و تلفن هاش رو می زارم  اگه کسی نیاز داشت مطب1:ستارخان،روبروی برق آلستوم 44205020مطب2:شهرک ولیعصر،خیابان یاران 66220700مطب3:سعادت آباد، میدان کاج 22385718 

www.drrafizadeh.ir 

2728

سلام دکتر شبنم رفیع زاده برای من که خوب بود با حوصله ویزیت میکنه و الان پروسه درمان من الحمدالله به خوبی داره طی میشه, من اولش بر اساس نظرات بیماران که تو صفحه اش نوشته بوودم انتخاب کردم و واقعا درست بود نظرات سایتش  https://www.drrafizadeh.ir/  است و در من مطب سعادت آبادش رفتم ولی یافت آباد و ستارخان هم مطب دارند ایشان. 22385718-66220700-442050 20 از این سایت گرفتم شماره ها رو https://doctor-yab.ir/Search/City-7/Takhasos-2/

کار دکتر یاراحمدی رو من خیلی قبول دارم هم خودم هم شوهرم برای بیماری صرع رفتیم پیش ایشون و جواب گرفتی ...

پدر من هم بیماری پارکینسون داشت و برای درمان رفتن پیش دکتر یاراحمدی الان خیلییی خداروشکر بهتره خیلی دکتر خوبیه من به همه دوستام معرفی شون می کنم

عزیزم دختر خاله من تشنج داشت و خیلی از این بابت خاله ام ناراحت بودش خیلی براشون دنبال دکتر گشتیم تا اینکه با معرفی یکی از دوستای خواهرم بردیمش پیش دکتر ارتیاعی و ایشون با درمان های که براشون انجام دادن الان خداروشکر خوب شده و مشکلی نداره

پروفسور بابک باباپورمتخصص مغز و اعصاب - من خودم پیشش نرفتم، اما مطب همسرشون کنار مطب ایشونه و هر بار که اونجا رفتم دیدم که  شاید 200 تا مریض از خارج و یا شهرستان صف کشیدن برای دیدن دکتر بابا پور و همه تعریفشو میکردن. میگفتن مثلا دکترای دیگه جوابشون کرده بودن ولی اومدن پیش ایشون و تا حدی درمان شدن. دیگه نمیدونم اما همه مریضاش راضی بودن. خیلی هم جوونه. 

کار دکتر یاراحمدی رو من خیلی قبول دارم هم خودم هم شوهرم برای بیماری صرع رفتیم پیش ایشون و جواب گرفتی ...

سلام من برادرم صرع داره سالهاست كه اين بيماري رو داره و ديروز رفتيم مطلب ايشون و 5 ساعت نشستيم نوار گرفتن و ام آر آي جديد دادن و خيلي هم برخورد مناسبي نداشتن به نظرم يكم ژولكي اومد به نظرتون دكتر خوبيه و شما راضي هستين ؟من برادرم تيك ميگيره بعضي موقع ها تا يك دقيقه طول ميكشه ميشه كنترل بشه؟

دکتر یاراحمدی تازه از امریکا اومده فقط مطبش خیلی شلوغه وقت بگیر برو چون معطل میشی همینطوری بری

دکتر یاراحمدی فوق تخصص صرع هستند خیلی دکتر عالی و خوبی هستند و من که راضی هستم از ایشون 

سلام  پسرمن به دلیل تومور مغزی وضعیت بسیار بدی داشت،من و همسرم پیش هر دکتری تو تهران که فکرشو ...

سلام مامان من هم تومر خوش خيم بود ولي بديش اين بود كه روي عصب بينايي بود اگر عمل بدي ميشد امكان از دست رفتن چشم بسيار بالا بود. ولي با عمل بسيار موفقيت آميز جناب دكتر گيو شريفي ايشان بعداز يكسال عملي كه انجام دادن بسيار خوب هستند و عصب بينايي هم اصلا آسيب نديد. 

2706