2733
2734

همه میان میگن کی مبتونه تو این زمونه زن بگیره ازدواج کنه مخصوصا (اقا پسرا). از کجا بیاریم خرج کنیم خواستم بگم منو شوهرم از طرف خانواده ها هیچ پولی و کمکی بهمون داده نشد بجز کادوی عروسی توی روز عروسی نه قبلش .

شوهرم با 50 تومن وام ازدواج همه کارارو راه برد

25پول پیش خونه.

14 طلا

10 تومنم عروسی 

با پس انداز کمش هم کارت عروسیو وسایل وچمدون و اینجور چیزا گرفت. میخواستم بگم زندگی بجز اینه؟؟ ما هم مثل شماها بودیم پس حرص و غصه نخورین.

چرخوندن زندگی ام با سر کار رفتن همیشگی نه بخوب و بخواب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی ازدواج کردین؟

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                
2728

عزیزم تو قانع بودی زن های قانع کمن

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        

منم شوهرم خودش همه هزینه ها رو داد. واممونم نفری 15 بود.خودش پس انداز داشت. ولی خب شهر ب شهر فرق داره، 25 واسه پیش خونه، توو هر شهری پیدا نمیشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
لین ک کدوم شهر زندگی میکتی هم مهمه

رشت خونمونم وسط شهره مهم اینه جیزایی پیدا کنین ک پولتون بخوره ما خونه قدیمی پیدا کردیم و خودمون  قشنگ جیدیم توی حیاطش گل گراشتیم پرنده با قفش اویزون کردیم خدایی از اپارتمان بهتر شد

[QUOTE=154802450]کی ازدواج کردین؟[/QUOTE خرداد امسال

خب بخاطر شرایط کرونا عرسیتون با 10جمع شد. در حالت عادی 10میشه خرج ارایشگاه، لباس، گل، ماشین،  حتی اتلیه هم در حالت معمولی 5 میشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

تورم رو میدونی ک به روز شده به حدی زیاده تورم ک مغز ادم سوت میکشه 

به خیلی ها وام هم نمیدم چون ضامن ندارن 

ان شاالله ک اوضاع خوب بشه همه بتونن ی زندگی عادی رو داشته باشن کمش 

خوشبخت باشی استارتر جون

شادی چیزی نیست؛جز داشتن سلامت تن و یک حافظه ضعیف..
2706