2726
عنوان

شروع دردهای زایمان.

216 بازدید | 22 پست

سلام خانما من الان تو۴۰ هفته هستم از ساعت هفت دل و کمرم میگیره و انقباض دارم هر از هفت دقیقه بعدش رفتم ساعت ده دستشویی دیدم موکوس دفع کردم فهمیدم ک موقع زایمانه کم کم.الانم دردا به پنج دقیقه رسیده کاملا قابل تحمله.

الان‌ب نظرتون چ کارایی کنم؟کی برم‌زایشگاه؟

ناهارم بخورم ؟تخم شوید ک‌میگن الان بخورم؟راستی دردام‌کاملا قابل تحمله تلاش کنم شدید بشه یا بذارم‌روند خودشو طی کنه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نهارتو نصفه بخور که دل ضعفت فقط رفع بشه..یکم زعفرون و گلابم درست کن تو بطری با خودت ببر دردات که دیگه شروع به زیاد شدن کرد بخور زود زود.یه دوشم بگیر تا راحت تر دهانه باز بشه‌. خرما هم ببر بعد زایمانت اولین چیز خرما بخور واسه تو راهی منم دعا کن سالم و سلامت به دنیا بیاد ریسک نکن ضربان قلب بچه رو باید مدام چک کنن دردات که یکم شدید شدن زود برو ..التماس دعا انشاالله زایمانت راحت باشه و بچتم سالم 

یارب نظر توبرنگردد.برگشتن روزگار سهل است.

بپر شیو کن دوش بگیر لوازمتو اماده کن یه دست به خونت بکش تا همه ی اینکارارو کنی دردتم زیاد میشه .ناهار هم بخور ضعف میکنی موقع دردا یه چیزه مقوی بخور

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂

نه الان نروفقط معاینه الکی میکننت من موکوس دفع کردم دردم داشتم بعدچهارروزبچه بدنیااومداگه معاینه زودهنگام کننت فقط دردت زیادمیشه اشتباه منونکن زودنروبزاردردات غیرقابل تحمل بشه یاکیسه آبت ترشح داشتی برو

نه الان نروفقط معاینه الکی میکننت من موکوس دفع کردم دردم داشتم بعدچهارروزبچه بدنیااومداگه معاینه زود ...

درداتون منظم بودن تو این چهارروز؟چ قدر دیر زایمان‌کردید

رفتم دوش گرفتم.اخه یکی از دوستام ک‌ماماهست میگه بهتره زود بری ک‌نوار قلب بگیرن

خب میتونی بری نوار قلب بگیرن ولی نگو که دردت شروع شده دقیقه ای یه بار میان معاینه الکی میکنن و اذیتت میکنن

نبخش بذار یاد بگیرن اشتباه نکنن😊😊
بپر شیو کن دوش بگیر لوازمتو اماده کن یه دست به خونت بکش تا همه ی اینکارارو کنی دردتم زیاد میشه .ناها ...

همه اینکارا ک میگی کردم‌از صبح‌فقط دارم میدوم دنبال کارا.پیاده روی وورزشم کردم تو خونه حسابی.فقط منتظرم دردا شدید و غیر قابل تحمل بشن برم

2706