2733
2739
بنیتا جون خودت در چ حالی آنومالی رفتی نینیت خوب بود جنسیتش چی بود عزیزم ؟

فردا میرم آنومالی حرکاتش کم شده بود عصری رفت سونو ساده دادم گفت آمونیاک دور بچه زیاد شده واسه همینه خیلی مراعات کن استراحت کن نشن نکنه

جنسیت رو هم گفت دختر ولی فردا میرم آنومالی دقیق تره

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم داداشم الان جواب آزمایشمو گرفت زنگ زد گفت مشکلی نداره و همه چیش نرماله 

سلام خوبی عزیزم خداروشکر که همه چی خوبه 😍😍😍جنسیت نینی هم توسلفری قطعیه دیگه میدونی چیه 

سلام عزیزم داداشم الان جواب آزمایشمو گرفت زنگ زد گفت مشکلی نداره و همه چیش نرماله 

سلام سوگندجان خداروشکرعزیزم خیلی خوشحال شدم انشالله ب سلامتی دنیابیاد

تیکرتولدیکسالگی پسرم 😍❤دوستان عزیزم واسه سلامتی نی نیم لطفا یه صلوات بفرستیدانشالله حاجت روابشید❤🌹خدای مهربانم دامن همه‌ی منتظراروسبزکن الهی امین🙏🙏🙏🙏

منم سونوانومالی رفتم خداروشکر همه چی خوب بود۱۹هفته ۳روزبودتاریخ زایمان هم همون تاریخ ان تی زده 

تیکرتولدیکسالگی پسرم 😍❤دوستان عزیزم واسه سلامتی نی نیم لطفا یه صلوات بفرستیدانشالله حاجت روابشید❤🌹خدای مهربانم دامن همه‌ی منتظراروسبزکن الهی امین🙏🙏🙏🙏
2738

خداروشکر همه چی خوب بودجنسیت نی نیم پسره انشالله نی نی همه صحیح وسالم دنیابیاد

فردا میرم آنومالی حرکاتش کم شده بود عصری رفت سونو ساده دادم گفت آمونیاک دور بچه زیاد شده واسه همینه ...

بنیتاجون رفتی انومالی 

عزیزم رفتی نینی خوب بود ؟ درمورد عکس سه بعدی پرسیدی ؟ 

نه پرسیدم هیچی ولی آنومالی رفتم همه چی خوب بود بچه هم پسر

یادم رفت بپرسم سونو بعدیم هم موند 30 هفتگی نمیدونم میشه یا نه

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
آره رفتم عزیزم خداروشکر سالمه بچه ام موند سونو بعدی 30 هفتگی

خداروشکرعزیزم بسلامتی بغل بگیری نی نیتوچندهفته انومالی رفتی

2706