2703
2553
عنوان

خدایا خدایا مچش گرفتم

577 بازدید | 35 پست

دوستان لطفاکمک کنید شرمنده بااین عنوان اومدم میخاستم کمکم کنید

خواهرم دوس داره همش نزدیکش باشیم میگه بریم توروستاخونه بگیریم دوتامغازه خوب میزنیم بهترین درامدپولداریه

من میگم بریم کرج بخاطراینکع میخادنزدیک خودش بچه ش باشیم کلفتی خودش بچه ش کنیم هرجاخواست بره بچه ش پیش مابزاره

منم گفتم توبراخودت برو مانمیایم

این همه درس خوندم ب جای برسم ن اینکه برم توابادی دسترسی ب هیچ نباشه توروخداکمکم کنید چی بهش بگپ ک مادرم تحت تاثیرقرارنده از معایبش بگید

همش بفکرخودشه و خوشیاش بفکرمنوداداشم نیس خیلی خودخواهه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
الان فکر کردی بیای کرج با درسی که خوندی به جایی میرسی؟؟؟والا من بچه ی کرجم با مدرک مهندسی به هیچ جا ...

ن خب بالاخره دسترسی ب همه چی هست بالاخره تو شرکتی جای میشه مشغول شد 

ولی روستادسترسی ب هیچ نداره این فقط بفکرخودشه هرکارمیگیم نفعش توش نیس ازمعایبش میگه و برعکسش ک ب نفع خودشه

2714

واقعا تعجب میکنم ک اگ کاری انجام میدی برا خواهرزادت ب عنوان کلفتی میبینی من پسرخاهرم الان ۵سالش هنوز ک هنوزببرمش دسشویی خودم میشورمش و افتخارمیکنم بخاهرزادهام خاهرمنم دوسداره ما بربم پیشش ینی الان بابدمنظور گرفت اینو 

واقعا تعجب میکنم ک اگ کاری انجام میدی برا خواهرزادت ب عنوان کلفتی میبینی من پسرخاهرم الان ۵سالش هنوز ...

ببین من خواهرزادم تمام دنیامه امااین بفکرخودشه بفکرمادرم یا مانیس این فقط چون خودش شوهزکرده بفکرداداشم نیس بره حداقل جای مشغول ب کاربشه یل من مشغول شم یا دسترسی ب همه چی باشه چرا چون خودش تالنگ ظهرخوابه بها ب بچه ش نمیده مادرم بزرگبچه ش گرده چون نوه اوله عاشقشیم گفتیم هرجابریم پیش خودمونه ولی خانم خواهرمن میخادتفریحاتش همه کاراش بکنه غذاش اماده باشه نزدیکش باشیم ب خوشیاش برسه بفکربقیه نیس

واقعا تعجب میکنم ک اگ کاری انجام میدی برا خواهرزادت ب عنوان کلفتی میبینی من پسرخاهرم الان ۵سالش هنوز ...

ببین خواخرشما اشپزی میکنه بفکرزندگی هست بفکرهمه چی هست خواهرمن متاسفانه فقط خوشیا و خوش گذرونیاخودش میبینه یسزه خونه ماس قدمش روچشم ولی بها ب زندگی نمیده میخاد فقط دورش شلوغ باشه ادم تنبلیع

شاید خواهر ایشون جوری رفتار میکنه که احساس میکنن استقلالشونو گرفته دقیقا مثل خواهر من. من درک میکنم ایشون چی میگه منم یه خواهر خودخواه دارم با شوهر پرروش دوست دارن هر کاری میخوان به بقیه تحمیل کنن آدم خیلی زورش میگیره از خودخواهیشون

عزیزم الان کجا زندگی میکنید ؟؟؟ مخالفت کن ..حق داری شما...تو روستا پیشرفت نبست 

غرب کشوریم وسط شهر زندگی میکنیم چون ک خودش بودجه ش نمیرسه میگه بریم روستا هرکارمیکنه میخادمارو ربط بده

شاید خواهر ایشون جوری رفتار میکنه که احساس میکنن استقلالشونو گرفته دقیقا مثل خواهر من. من درک میکنم ...

افرین گلم دقیقا منظور منم همینه چون همش مبخوابه بفکرزندگی نیس دوس داره مث کلفت جلودستش باشیم اگ بخام دهن بازکنم ک حقوب من میدید خواستگارخوب داشتم شوهرش رد کرده میخاسته خودش خوب نسون بده دومادخوبه باشه...توروخدابگید ازمعایب روستاچی بگم ک نریم کمکم کنید

2706