2737
2734
عنوان

راهکار بدین بهم لطفا😑

165 بازدید | 17 پست

سلام دوستان ما بعد از کلی گشتن و نبود خونه .

یه خونه قدیمی 60 متری پیدا کردیم دراش چوبی و رنگ و رو نداره اشپزخونش هم شکل اتاقه و اپن نداره حیاطشم سنگه یعنی سرامیک و کاشی نیس اینقدرم کثیفه ولی نمیدونم با چی سنگای کف حیاط رو تمیز کنم.  اگه کسی میدونه لطفا کمکم کنه چون خیلی سیاهه و زشته.

راهکاری ام واسه قشنگ شدن این خونه قدیمی اگه دارین و تجربه ای دارین لطفا کمکم کنین تا قشنگش کنم بنظرتون جه کارایی روش انجام بدیم شوهرم میگه اگه بخواییم درا رو رنگ کنیم خیلی هزینه داره.

هزینش خیلی نمیشه ها خودتون رنگ بزنید ک فقط بخواید پول رنگ بدید 

برا اونم وایتکس بزنید 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بدل خوش گلم یکم جوهرنمک و وایتکس و با پودر ولی بزارش یکم بمونه ماسکم بزن و بعدش با گلای طبیعی تزیین کن تو حیاط و خونه رو پرده خوشگل بزن وسیله هاتو خوشگل بچین

خدای بزرگ خودت ضامن خوشبختیم باش❤
2738
اره

مبارک باشه عشقم،همینکه از خودتونه خیلی عالیه،ببین واسه سنگا فکر میکنم مایع جرمگیر من تمیزترش کنه،میتونید یه قسمت حیاط رو باهاش امتحان کنید،اگه راضی بودی ادامه بدید،فقط مواظب باش من رو با وایتکس و جوهرنمک اینا استفاده نکنه که مرگباره تنفسش،در رو هم خودتون میتونید علی الحساب فعلا رنگ کنید تا بعدا

در رو اگه شکسته ست .برچسب مناسب بزن فعلا.یا رنگ مشکی وسیاه قاطی کن قهوه ای سوخته قشنگ میشه.اشپزخونه که فعلا پول نداری دست نزن .باید بترکونیش اوپن بشه.حیاطم که دیوارش سنگیه سیمان سفید بزندتا بعد کاشی کنی

مام یه مدت تو یه شصت متری بودیم درها رو سفید کردیم البته چند دست رنگ شد تا خوب شد

بعد پرده سفید حریر ساده زدم

خونه کوچیک باید رنگاش سفید باشه

از چوب کم استفاده بشه به جاش فلز مثلا قاب رو دیولر فلزی باشه و میزها فلزی خونه بزرگ تر معلوم میشه

بعد دیگه اینکه طاقچه هایی درست کردیم که از شیشه بود یعنی شیشه به دیوار وصل میشد روش گلدونای کوچیک کوچیک گذاشتیم

کلن ایقدر خوب شد

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
مبارک باشه عشقم،همینکه از خودتونه خیلی عالیه،ببین واسه سنگا فکر میکنم مایع جرمگیر من تمیزترش کنه،میت ...

ممنون عزیزم . کاش خانواده هامونم مثل شما فکر میکردن

ممنون عزیزم . کاش خانواده هامونم مثل شما فکر میکردن

خودتون رو عشقه،همینکه از خودتونه اینقدر شب راحت میخوابی،خیلی حال میده،انشالا بعدا بزرگترش میکنید،خیرشو ببینید و پر از خاطره های خوب باشه واستون

2706