2733
2734
عنوان

سزارین

151 بازدید | 7 پست

سلام من دیشب خانومم سزارین شده در حین جراحی مثانه از پیششون پاره شده بخیه زدن دکترش گفته مشکلی پیش نمیاد تا یه هفته بعد خب میشه ایا خب میشه واقعا بعد ها مشکلی پیش نمیاد راهنمایی کنید

سلام عزیزانم اگر جای زخم و بخیه روی بدنتون دارید که ازش ناراضی هستید من آکادمی فرزان رو بهتون پیشنهاد میدم که کار همسان سازی رنگ پوست رو انجام میدم براتون لینکش رو میزارم حتما استفاده کنید من خیلی راضی ام

اکادمی فرزان

کدوم بیمارستان رفته بود مگه؟

چجور برش دادن ک مثانه اش هم پاره شده؟

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ای وااای مگه سوند وصل نبود خاک توسر دکترش بهش بگو اگه مشکلی پیش میاد من شکایت میکنم حتمن با یه اورولوژیست مشورت کنید 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ماهم همچنین مشگلی برای یکی ازاقوام پیش اومد اما بعد ازمدتی فکرکنم خوب شدن و مشگلی براشون پیش نیومد 

ولی شما میتونید شکایت کنید و خسارت بگیرید

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔
2738