2733
2734
عنوان

دفترچه ازمون استخدامی آمد

| مشاهده متن کامل بحث + 5812 بازدید | 282 پست
اولا که کارمندی نیست و من دبیری هستم در ثانی ببخشید که ما اون شوهرهاي پولدار را نداریم ...شما مراقب ...

وای عزیزم شماخانمی؟😅 من چراهمش فکرکردم مردهستید!! چندبار درمورد استخدامی پیام دادید خشک جواب دادم!واقعا ببخشیدعزیزم

دردم از یار است و درمان نیز هم

سلام اسی من تازه تاپیکتوبهم معرفی کردن منم با کارشناسی حسابداری شرکت کردم و کلیم انرژی منفی بهم دادن ب نظرتون چیکار کنم تازهمیخوام شروع کنم ب خوندن شهرمونم یک نفرو برای رشته ی من میخواست چیکارکنم برسم بخونم چیارو بخونم تاپیک اخرموبببن

👈حال دلم خوب نیست برام دعاکنین👉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم دیشب بیشتر تاپیک هات درباره آزمون آموزش و پرورش رو خوندم.شما خیلی فعال بودین و واقعا حقتون بوده ک قبول شید.ی سوال داشتم اگ هیچ سابقه تدریس یا پژوهش علمی و....نداشته باشی بازم شانس قبول شدن در مصاحبه رو داری؟

2738
کار درستی کردی به نظرم

ن برا آزمون ثبت نام کردم.شهرمون فقط یه نفر میخواد.بچه کوچیکم دارم.یه مشکل جسمی ام داره.فقط همین چند روزم وقت دارم.از شانس بدم منابع آزمونم کاملا خارج از دروسی که من خوندم وکاملا صفر صفرم‌.میشه راهنماییم‌کنی چیکار کنم؟دوستامم شرکت کردن و خیلی از من حلوترن.من واقعا به اینکار نیاز دارم.

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭
2706