2726
عنوان

کی مث من حوصلش 💩💩

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 43 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ولی خودم بیشتر رمان میخونم توصیه میکنم کتاب رمان بگیر اگرم میخای تو گوشی دانلود کن بخون ولی زیاد توش ...

اره گاهی رمان میخونم

یادش بخیر قبلا صب تا شب

الان کمتر شده خیلی

مرسی ازت عزیزم

اره گاهی رمان میخونم یادش بخیر قبلا صب تا شب الان کمتر شده خیلی مرسی ازت عزیزم

فدات منم گیر میدم ایقد رمان میخونمو دوس دارم ک نگو جدیدا شوهرم نمیزاره میگ چشات ضعیف میشه ولی راست میگه ده دیقه بیشتر صفحه گوشیو ک نگاه میکنم سردرد مزمن میگیرم

کاش همونی بودی ک رویا ساختم   
فدات منم گیر میدم ایقد رمان میخونمو دوس دارم ک نگو جدیدا شوهرم نمیزاره میگ چشات ضعیف میشه ولی راست م ...

تو که شوهر داری بچسب اونو اذیت کن😂😂

من اگ متاهل بودم سرگرمیم جور بود

فراریش میدادم

من که اعصابم 💩💩

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2706