2703
2553
عنوان

تولد تولد تولدت مبارک

| مشاهده متن کامل بحث + 2130 بازدید | 65 پست
مبارکه منم امروز تولدمه😃

تولدت مبارک  

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۸ ۱۴ ۱۲ ۲

یا خدا 4تا بچه دارین؟ ناراحت نشیا فقط یاده سختیهاش افتادم

حالا سختت نیست؟ 

میتونین به شوهرداری هم برسین؟ 

اومدم نصیحتم کنین ک با وجود بچه بازم میشه با شوهر خوش بوددد؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
یا خدا 4تا بچه دارین؟ ناراحت نشیا فقط یاده سختیهاش افتادم حالا سختت نیست؟  میتونین به شوهردار ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

سخته ولی میشه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2456