2726
عنوان

با جوراب پوشیدن حال میکنید یان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4122 بازدید | 53 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نپوشم انگار يه چيزي كمه من توي خونه هم پام ميكنم

ببخشید یه سوال همیشه جوراب پاتونه  پوست پاهاتون لطیف تر میشه یا نه یا برعکسه من جوراب نمیپوشم پوست پاهام خشکه 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ به همه آرزوهام میرسم 😍😍😍😍😍
2728

خیلی خیلی نسبت به خانوما و آقایونی که بیرون خونه یا مهمونی جایی بی جوراب میرن حس بد و زننده ای دارم..نشونه ی بی احترامی بی وقاری میدونم ..مخصوصا مرد بی جوراب  

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
اصلا،ازش متنفرم احساس خفگی بهم دست میده

وای انگار از پاهام نفس میکشم جوراب ک میپوشم احساس خفگی میکنم

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا شکرت خانوادمون داره ۴تایی میشه🙏

غیرممکنه بدون جوراب باشم 

آیا میدونستید پوشیدن جوراب یکی از ارکانهای حفظ بهداشت تو بیرون از خونه‌ست؟!

پوست پاتون به راحتی آلودگی‌هارو جذب میکنه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

بعضی وقتا میپوشم بعضی وقتا نه

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  
2706