2726
عنوان

آموزش پیش دبستانی درمنزل

139 بازدید | 10 پست

سلام دوستان تواین گروه  سعی میکنیم مطالب آموزشی مربوط به پیش دبستانی رو بزاربن تا مامانا بدون دغدعه توخونه بابچه ها کار کنن اگه تمایل داشتین تشریف بیارین

تولدیکسالگی گل پسرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دختر منم پیشه امسال میخواستم نزارمش ولی معلمش گفت مدرک و کارنامه پیش برا اول دبستان اجباریه

نه عزیزم اجباری نیست

درسته الزامیه ولی نه اجباری

دیگه با شرایط کرونا کی میتونه بفرسته

تولدیکسالگی گل پسرم

سلام مربی هستم و اموزش مجازی پیش دبستانی دارم با شهریه پایین به نیت کمک و همراهی با شما عزیزان در شرایط بد کنونی ...۰۹۳۰۱۵۰۸۳۴۴ ...کاملا اصولی و با برنامه....با ماهی ۵۰ تومن مثل مدرسه کودک اموزش میبینه ...پیش نیاز ورود به مدرسه تدریس میشه ...محیط شاد مجازی فراهم شده جهت زشد تعاملات کودکانه ...

آموزش پیش دبستانی ...۰۹۳۰۱۵۰۸۳۴۴   روزانه انلاین   ظرفیت محدود  فقط ماهی ۱۰۰
نه عزیزم اجباری نیست درسته الزامیه ولی نه اجباری دیگه با شرایط کرونا کی میتونه بفرسته

سلام  اجبار نیست ....اما نگذروندن دوره پیش دبستانی به اندازه رفتن به مدرسه و کلاس اول مهمه ...اگر سوالی دارین شماره تماسم هست ۰۹۳۰۱۵۰۸۳۴۴ ...بچه ای که دوره پیش رو نگذرونه اعتماد به نفس خوبی نخواهد داشت در بدو ورود به مدرسه ...از همکلاسی هایش عقب تر خواهد بود و ناخوداکاه دوستانش مورد تشویق قرار خواهند گرفت و کودک احساس نگرانی استرس را با خود به کلاسهای بالاتر خواهد کشاند ...من  دیگه گروهم ظرفیت زیادی نداره نهایت چند نفر و میبندم تا سال بعد انشالله ...

دختر منم پیشه امسال میخواستم نزارمش ولی معلمش گفت مدرک و کارنامه پیش برا اول دبستان اجباریه[/QUOTE]

]نه عزیزم اجباری نیست درسته الزامیه ولی نه اجباری دیگه با شرایط کرونا کی میتونه بفرسته

سلام  اجبار نیست ....اما نگذروندن دوره پیش دبستانی به اندازه رفتن به مدرسه و کلاس اول مهمه ...اگر سوالی دارین شماره تماسم هست ۰۹۳۰۱۵۰۸۳۴۴ ...بچه ای که دوره پیش رو نگذرونه اعتماد به نفس خوبی نخواهد داشت در بدو ورود به مدرسه ...از همکلاسی هایش عقب تر خواهد بود و ناخوداکاه دوستانش مورد تشویق قرار خواهند گرفت و کودک احساس نگرانی استرس را با خود به کلاسهای بالاتر خواهد کشاند ...من  دیگه گروهم ظرفیت زیادی نداره نهایت چند نفر و میبندم تا سال بعد انشالله