2737
2734

الان از ازمایشگاه زنگ زدن گفتن بیایید جواب ازمایش رو ببرید تا زودتر به دکتر نشون بدید.

من الان 14 هفته ام. از غربالگری دادم. ان تی سالم. ولی فکر کنم ازمایشش مشکل داره خدایی نکرده که گفتن بیایید. جواب ازمایشم 24 ام اماده میشد.

اما 5 روز زودتر زنگ زدن. با شوهرم حرف زدن.

خیلی خیلی نگرانم.😭😭😭😭😭

اگه دوست دارید یه صلوات مهمونم کنید😘😘😘

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا الکی استرس میگیری عزیزم

خب جواب زودتر آماده شده، نگران نباش.

ان شاءالله به سلامتی بدنیا بیاد 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738
چرا الکی استرس میگیری عزیزم خب جواب زودتر آماده شده، نگران نباش. ان شاءالله به سلامتی بدنیا بیاد&n ...

اخه شوهرم اول دقیقش رو گفت که چی گفتن بعد دید که نباید اینجوری میگفته و منو ترسونده. جور دیگه توضیح داد که بیشتر نگران شدم

اخه شوهرم اول دقیقش رو گفت که چی گفتن بعد دید که نباید اینجوری میگفته و منو ترسونده. جور دیگه توضیح ...

ان شاءالله میری میبینی چیزی نیست 💙

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
استارتر چیشدرفتی جواب ازمایشو گرفتی؟؟؟

اره عزیزم. امروز زنگ زدن جواب ازمایش امادست.

شوهرم رفت جواب رو گرفت گفتن خداروشکر سالمه و مشکلی نداره😍😍😍

جنسیت هم زده دختر😍

استارتر چیشدرفتی جواب ازمایشو گرفتی؟؟؟

جواب ازمایش غربالگریم های ریسک بود 1 به 100

ازمایش سلفری دادم خداروشکر سالمه بچم.

2706