عنوان

لتروزول و متفورمین و آمپول fsh

| مشاهده متن کامل بحث + 2550 بازدید | 214 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اهان ایشالا شمام بارداریت ۱۰ پریودیت میری برا دیدن فولیکول ها؟؟؟.منم ۲ روز مونده موعودم

بله روز ۱۰ میرم..ماه پیش فولیکولهای من ۱۶ و ۱۷ و ۲۳ بود....دکتر خیلی امیدوارم کرد...ولی خوب نشد

اهان ایشالا شمام بارداریت ۱۰ پریودیت میری برا دیدن فولیکول ها؟؟؟.منم ۲ روز مونده موعودم

شما عکس رنگی نرفتید؟؟به دکتر گفتید بنویسه؟من خودم به لوله های رحمی مشکوکم ولی خیلییی میترسم از عکس رنگی ...ولی خوشبختانه دکتر فعلا چیزی نمیگه

سلام استارتر من با داروهای شما نتیجه گرفتم ولی با دوز بالاتر آمپولام بیشتر بودن‌

باردار شدم اما سقط شد الان این ماه دوباره دارم آمپول میزنم ولتروزول خوردم 

امروز ۱۲پریودم بود

دوستان عزیزم پست هاتون رو خوندم بنظرم‌اگه با وجود فولیکول عالی وباز سایز خوب بازم باردار نمی شید حتما شوهرتون آزمایش بده یه جای مطمئن مثلا مراکز ناباروری 

ودوم اینکه عکس رنگی رو حتما بگیرید رونترسید زیاد درد نداره واصلا بیهوشی وبی حسی لازم نیس دردش قابل تحمله 

منم انجام دادم ولی با تجویز خودم  خودم خواستم وگرنه دکترم میگف لازم نیس وشوهرت سالمه خودت تنبلی داری شدیده و...بااینکه هرماه با دارو کلی فولیکول بالغ وخوب داشتم ۲بارم آی یوآی برام انجام داددکه نشد ودرآخر جونم براتون بگه من ۲سالو نیم دکتر رفتم وهرماه دارو پشت دارو وآمپول وقرص وهوادهی رحم و....تا اینکه بار اخر مردادماه ۹۸بار دوم بود که آی یوآی کردم ومنفی شد ومن خودم اسرار کردم برام عکس رنگی نوشت وانجام دادم وبرای من چون مشکل داشتم یکم درد داشت اما بازم قابل تحمل بود وبعداز اتمام کار فقط نیم ساعت درد داشتم که بعد از مسکن دردم رف که رف 

جونم براتون بگه از کم شانسی من با وجود اینکه اون ماده حاجب که موقع عکس انداختن تزریق میکنن رو ۴بار فرستادن وبالا نرف ودقیق عکس ننداختن ولی داخل برگ جواب نوشته بودن بدون مشکل 

من عکسو جوابش رو بردم پیش دکترم گف مشکلی نیس ولی یهو عکس رو نگاه کرد گف عکست مشکوکه به چسپندگی ومنو فرستاد گف برو آی وی اف کن ودیگه طبیعی باردار نمیشی 

رفتم چن ماه درگیر بودم اخه شوهرم راضی نبود به آی وی اف ومیگف یبار طبیعی شدی بازم میشی اخه من یه سقط داشتم قبل از ۲سالو نیم درگیری واینکه بفهمم تنبلی دارم

وبعد من کلی با شوهرم حرف زدم روزها گریه کردم تا راضی شد ۱۰دی ماه ۹۸رفتم بهترین دکترشهرمون که آی وی اف میکرد وهمه مدارکام همراه خودم بردم دکتر تا عکس رنگیم رو دید گف مشکل داره وباید عمل لاپراسکوپی بشی وبعداز عمل قول میدم به احتمال ۸۰درصد باردارمیشی طبیعی وپس برام نامه داد که یه سری سونو وآزمایش دادم و۸پریودم ۲۳دی ماه ۹۸ منو عمل کرد وگفتن که چسپندگی نداشتم وفقط چنتا پولیپ داشتم که برداشتن ومن یه ماهی استراحت بودم ۲بهمن پریود شدم وبعداز اون ۳۰ بهمن دوباره پریود شدم که دارو گرفتم بخاطر تنبلی که داشتم 

داروهام از۳تا۷پریودم شبی دوتا لتروزول بودواز ۸تا ۱۲پریودم روزی ۲تا آمپولfshکه دوتا پودر رو بایه آب داخل یه سرنگ میزدم وروز ۱۲پریودم سونو شدم۳تا  فولیکول ۱۷و۱۸و۱۹داشتم که فرداش یعنی ۱۳پریودم اچ سی جی برای آزاد سازی زدم وفرداشبش اقدام داشتم 

اقدام هام ۱۴و۱۵و۱۸پریودم بود ومن همون ماه باردار شدم ۲۷اسفند موعدم بود که نشدم وسال تحویلم گذشت و۵روز اول فروردینم که تعطیلی بود من روز ۶فروردین بعداز ۸روز تاخیر آزمایش دادم وتا جواب آزمایش بیاد بی بی زدم مثبت شد ولی من باورم نمیشدبعداز ۲سالو نیم باردارشده باشم اما خیلی خوشحال شدیم هم من هم شوهرم اما متاسفانه این خوشی دوماه دوام داشت ومن قلب بچم وایساد و۹هفته سقط کردم ۷اردیبهشت ۹۹سقط شد والان بعد ازچن ماه دارو تقویتی خوردم ویه سری آزمایشات دادیم این ماه دوباره دارو گرفتم ببینم خدا چی میخواد فردا ۱۳پریودمه وآخرین آمپول رو میزنم وشنبه سونو دارم توروخدا دعام کنیدباردار بشم 

من ۲۴سالمه و۴ساله ازدواج کردم و۳ساله اقدام به بارداری دارم وهمون اوایل یه سقط داشتم که کورتاژشدم بعداز اون دیگه باردار نشدم واین جریانات پیش اومد ببخشید طولانی شد تازه حالا براتون خلاصه کردم مثلا🤭🤭

دوستان عزیزم پست هاتون رو خوندم بنظرم‌اگه با وجود فولیکول عالی وباز سایز خوب بازم باردار نمی شید حتم ...

عزیزم خیلییی ممنون از توضیحاتتون..ایشالا زود بارداربشید...خیلی خوبه که سنتون کمه...من استرس سن دارم..۳۴ سالمه

2706