2726
عنوان

سرلاک گندم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 118366 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
قابل توجه مامانهای محترم: سرلاک هومانا اصل آلمانی با طعمهای مختلف همچنین سرلاک آمریکایی کاملا" ازگانیک به نام هپی بیبی موجود می باشد با تاریخ انقضا بالا.تلفن تماس:09190212993
فروش انواع شیر و سرلاکهای خارجی ، تهیه شده از داروخانه های کشورهای عربی کانال نی نی فود در تلگ رام و اینستا : ninifod@
فروش بهترین شیر خشک اس ام آی sma اصل ایرلند و سرلاک با کیفیت نستله : با عرض سلام خدمت دوستان عزیز در اینجا تلاش شده تا با معرفی بهترین های صنایع غذایی شیر خواران ، کودکان و همچنین فروش این محصول با کیفیت ، قدمی در رفع نیازهای فرزندان ایران برداشته باشیم که لیاقت بهترینهارو دارند کلیه اجناس با هزینه مناسب درب منزل شما (تهران) تقدیم میگردد وبرای دوستان دیگر در جای جای ایران زمین توسط باربری و ترمینال ارسال میگردد . تلفن سفارشات : 09125265613 در اینستا : iransmaproducts

سرلاک گندم یه کمی زوده واسه پنج ماه،من از سرلاک برنج شروع کردم واسه پسرم و در ضمن تا قبل از شیش ماهگی نباید به بچه چیزی به جز شیر داد معده اش اذیت میشه بعد از شیش ماه غذای کمکی من پسرم نه ماهشه سه روز که سرلاک گندم و خرما رو شروع کردم خیلی هم خوشش اومد