2726
عنوان

واقعا راسته میگن

405 بازدید | 23 پست

ادم هرچی سنش میره بالا دوستای دوبرشو خیلی قشنگ میشناسه 

یه نمونه اش یه دوستی هس فامیلم هستیم خیلی صمیمی بودیم همه حرفامونو میزدیم بهم 

من چن سری پیش از مادرشوهرم گلایه میکردم پیشش

بعد اون میبینم برا اینکه حرص منو در بیاره هی از اون تعریف میکنه😐

مثلن من هرچی گفته بودمو داره ضد همونارو بهم میگه بعد منتظر واکنشمه که عصبی بشم😑

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

صرفن درد دله  خیلی دلم گرفته تازه دارم میشناسم همه رو  احساس تنهایی میکنم هیچ دوستی ندارم😔

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم حالا سنت بره بالاتر میفهمی بزرگترین دوست هر ادمیه خودشه

من ادم با روابط اجتماعی بالام اما الان تو سی و.چهار سالگی دیگه دلم دوست صمیمی نمیخواد خیلی دوست زیاد دارم ولی صمیمی اصلا فقط خدا و.خودم

2728

من دو هفته ست فهمیدم دوستام با گاو فرقی ندارن و از یک هفته قبل جواب هیچ کدومو نمیدم و نخواهم داد برن ب درک 

هیچکی لیاقت نداره تو این دور و زمونه

گاهی فقط خودت میدونی چقد اون ادم سابق نیستی...
عزیزم حالا سنت بره بالاتر میفهمی بزرگترین دوست هر ادمیه خودشه من ادم با روابط اجتماعی بالام اما الا ...

من از وقتی شناختمشون که ما یه خونه خریدیم تو منتطقه خوب شهرمون  حالا از همون موقع انگار خار شده رفته تو چشمشون 

من الان هیچ دوستی ندارم تا وقتی خودم زنگ برنم یا پیام بدم دیگه خسته شدم از حرفا و کارای تکراری کاری به کسی ندارم بهترم هست

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
من الان هیچ دوستی ندارم تا وقتی خودم زنگ برنم یا پیام بدم دیگه خسته شدم از حرفا و کارای تکراری کاری ...

من خیلی دوس داشتم یه نفر باشه که ادم راحت باشه ولی هیشکی چشم دیدن همو ندارن خیلی ناراحتم اصلن 

باز خوبه ک نمیذاره کف دست مادرشوهرت

تنهایی خیلیم خوبه..منم دوست زیادی نداشتم چون همشون دشمن بودن یا میشدن.اگ خواهر داری با خواهرت بگرد.البته اونم تفاوت هایی ممکنه باهات داشته باشه

خواننده خاموش بودم از موقعی ک نمیدونستم چجوری با نی نی سایت اشنا شدم😁😊

بیا تاپیک اخرم میفهمی این ادما چی هستن

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔
عزیزم حالا سنت بره بالاتر میفهمی بزرگترین دوست هر ادمیه خودشه من ادم با روابط اجتماعی بالام اما الا ...

دقیقا هر چی سنت میره بالاتر دورت خلوتتر میشه یعنی خودت اینو میخای 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
من خیلی دوس داشتم یه نفر باشه که ادم راحت باشه ولی هیشکی چشم دیدن همو ندارن خیلی ناراحتم اصلن 

اره بدتر اینکه فکر کنی یکی فقط با  خودت صمیمی و رازداره مثل خودت بعد میبینی اصلا اینطور نیست....

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
2706