2726
عنوان

تجربه باردار شدن من🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 1616 بازدید | 219 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام گلپری جون. من 3 روز مونده ب پری امروز ساعت 4 ی لک دیدم و دیگ ندیدم. خدا بخیر کنه. خبر خوش باشه ...

وای عزیزم خوش خبریه .لک لانه گزینی دیدی خیالت تخت مامان شدی 

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنید

https://gahvare.net/i/5e0f25596c033

من کم‌خون هستم همسرمم انقد چایی میخوره میترسم بعد بارداری مشکلی پیش بیاد! انقد میگم کم چایی بخور میگ ...

دارچین بریز تو قوری فلزی یا پیرکس بذار کاملا ریز بجوشه با حرارت تقریبا کم بجای چای بخورید، هم رنگش مثل چای هست و هم گرمیه و عالی

ن عزیزم پریود شدم. خونریزی شدید دارم. این ماه هم نشد

الهی بگردم بخدا خیلی برات خوشحال شدم گفتی لک دیدم. چن خودم همینطوری شدم . غصه نخور تو رو خدا فدای سرت انشالله ماه بعد 

عزیزم بیشتر ویار شیرینی داشتی اوایل بارداریت یا ترشی و شوری؟؟؟

ترشی وشوری.الان بعدازتقریبا۶ماه هنوزشوردوست دارم.بچم توهشت هفتگی سمت راست شکمم بود.هنوزم تکوناش سمت راست وپایین شکممه.اصلاحالت تهوع وویارنداشتم.شکمم خیلی نسبت به بچه اولم بزرگ شده

چقدر بی بابا بودن سخته😔میشه صلوات بفرستین برای شادی روح باباجونم.ممنون🙏
همش علائم پسر که

بله عزیزم ماحتی ۴۰روزقبل ازاقدام رژیم پسرداشتیم من تومحلول جوش شیرینم نشستم.باکیت روزتخمگذاری معلوم کردیم.هرکاری که برای پسرلازم بودانجام دادیم.حتی بعدازده روز یباراقدام کردیم تااسپرمهازیادوقوی باشه وباهمون یبارباردارشدم.ولی سونوتو۱۶هفته وپنج روزگفت دختره.حالادوروزدیگه سونودارم برم تامطمئن بشم

چقدر بی بابا بودن سخته😔میشه صلوات بفرستین برای شادی روح باباجونم.ممنون🙏
2706