2726
عنوان

خوابای وحشتناکی ک میبینم

251 بازدید | 23 پست

خانما خیلی میترسم چن شب بود پشت سر هم خواب میدیدم پسرم رو اب برده و دارم شیون میکنم...حالا بچم از خواب بیدار شده میگه مامان من باهات قهرم منو انداختی درو بستی گفتی خداحافظ..گفتم مامان کجا انداختم کی?میگه دیشب منو انداختی تو اب گفتی خداحافظ😭😭😭خدا بخیر بگذرونه اینقد گریه کردم ک نگو

حکایت بارانی ایست بی امان,اینگونه که من دوست دارمت...

صدقه زیاد بده نه اینکه دو تومن بندازیا،هرچی در توانته کمک کن،رفع و دفع بلا میشه.

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درود به شما

شما در خواب هم واکنش نشان می دهید ؟

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 
2728
بله فقط شیون میکنم و تقلا میکنم

اول که صدقه بدهید

دوم خواب های شما تازگی دارند یا همیشه خواب میبینید ؟

سوم اگر خواب می بینید صادقه هم بودند تاکنون ؟

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 
اول که صدقه بدهید دوم خواب های شما تازگی دارند یا همیشه خواب میبینید ؟ سوم اگر خواب می بینید صادقه ...

نه خواب اشفته اصلا نمیبینم...متاسفانه همیشه خوابام تعبیر میشن 

حکایت بارانی ایست بی امان,اینگونه که من دوست دارمت...
اول که صدقه بدهید دوم خواب های شما تازگی دارند یا همیشه خواب میبینید ؟ سوم اگر خواب می بینید صادقه ...

شما در مورد خواب اطلاعی دارید؟مثلا کسی مدام خواب حیوانات ببینه چی میتونه باشه

ببخشید شما تعبیر خواب بلدید یا کسی رو میشناسید که دقیق بلد باشه یه خواب چند ساله که ذهن منو درگیر کرده

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
نه خواب اشفته اصلا نمیبینم...متاسفانه همیشه خوابام تعبیر میشن 

پس یا استعدادش رو دارید یا عنایتی بهتون شده. 

سوره ی حمد و توحید همراه با ۳ قل دیگر رو روی کاغذ زرد رنگ بدون خط با آب زعفران (میتونید از خودنویس استفاده کنید) بنویسید و در کیف دعا بگذارید و زیر بالش بچتون بذارید یا همراهش باشد🙂 ان شاءلله که خیر است . همیشه خوابهای بد رو در توالت تعریف کنید. 

شما در مورد خواب اطلاعی دارید؟مثلا کسی مدام خواب حیوانات ببینه چی میتونه باشه

درود بر شما

راستش خاله ی بنده سالهاست که با خواب درگیر هست و همیشه خوابهای صادقه می بینند و گاهی هم تعبیر می کنند. قبلا که از دست خوابهاشون آرامش نداشتند چندین سال تحقیق کردند تا تونستند ریشه یابی خواب کنند و خلاصه اطلاعات زیادی داشته باشند. من هر از گاهی از ایشون چیزهایی می شنوم. 

ایشون حتی خوابهای مرگ رو درست می بینند و موجب حیرت فامیل شدند. 

پس یا استعدادش رو دارید یا عنایتی بهتون شده.  سوره ی حمد و توحید همراه با ۳ قل دیگر رو روی کاغ ...

چرا خواب بد رو نباید جایی تعریف کرد؟ چرا در توالت؟

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 
ببخشید شما تعبیر خواب بلدید یا کسی رو میشناسید که دقیق بلد باشه یه خواب چند ساله که ذهن منو درگیر کر ...

درود بر شما

همانطور که در جواب کاربر قبل گفتم

خاله ی بنده سالهاست که با خواب  درگیر هست و همیشه خوابهای صادقه می بینند و گاهی هم تعبیر می کنند. قبلا که از دست خوابهاشون آرامش نداشتند چندین سال تحقیق کردند تا تونستند ریشه یابی خواب کنند و خلاصه اطلاعات زیادی داشته باشند. من هر از گاهی از ایشون چیزهایی می شنوم. 

ایشون حتی خوابهای مرگ رو درست می بینند و موجب حیرت فامیل شدند. 

اما من سررشته ای ندارم. ایشون به متافیزیک ربطش میدن اما ما روانشناس ها نمیتونیم زیاد به این مسائل بپردازیم. 

2706